Personel Alımları

İstanbul Üniversitesi 43 Yeni Personel Alımı Yapacak Yarın Son Gün!

İstanbul Üniversitesinin 43 yeni personel alımı başvuruları yarın itibari ile son buluyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde yayımlanmış olan ilana göre Üniversite 4/B sözleşmeli durumunda giderleri Döner Sermayeden karşılanacak 43 yeni personel alımı yapılacak. Alımlar KPSS puanı sırasına göre liyakat ile yapılacak olup puan sırasına göre yazılı ve sözlü sınav yapılacaktır.

Alınacak olan 43 yeni personelin branş dağılımı ise, 15 Büro Personeli, 8 Tekniker, 5 Mühendis, 3 Sınav Hizmetleri Uzmanı, 6 Çözümleyici ve 6 Sistem programcısı olarak aktarıldı.

Yarın Son Gün

İstanbul Üniversitesinin 43 Personel alımı başvuruları Aralığın başı itibariyle başlamış olup 13 Aralık 2021 tarihi ile son buluyor. İlan başvurularının kabul tarihi en geç yarın olarak belirlendi. Başvuru yapmak isterseniz gerekli belgeler ile buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Sıralamalar Liyatkata Göre Yapılacaktır

Personel Alımı başvuruları KPSS Puanı ile değerlendirilip en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak liyakat sıralamasına göre belirlenecektir.

Başvurulan pozisyonlardan Sınava tabi olan Sınav Hizmetleri Uzmanı, Çözümleyici ve Sistem Programcısı unvanları için istenilen şartları taşıyanların 2020 KPSS P3 Puan sırası esas alınarak her unvan için 10 (On) katı aday (son sıradaki aday ile aynı puanı alanlar da dâhil) yazılı ve/veya sözlü sınava katılacak kişilerin listesi buradan yayınlanacaktır.

Sonuç Tarihi

İstanbul üniversitesi personel alımı için başvurular 13 Aralık 2021 de sona erecek olup başvuru sonuçların 20 Aralık 2021 tarihine kadar açıklanması bekleniyor. Yazılı sınav 27/12/2021 tarihinde saat 15.00’te, sözlü/uygulamalı sınav 29/12/2021 tarihinde saat 13.00’te İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi (Ordu Cad. No.8 34134 Laleli-Fatih/İstanbul) adresinde yapılacaktır

Diğer personel alım ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu