Sendika

Türk Sağlık-Sen Üye Sayısını Açıkladı

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci tarafından yapılan açıklamada:

20 Bin 948 üye artışı ile tamamladığımız yetki döneminde sendikal mücadelemize omuz veren tüm teşkilat mensuplarımıza ve tercihlerini sendikamızdan yana kullanarak bize güç veren tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Hiçbir zorluktan yılmayan, fedakarlıkta bulunan ve gerçek sendikacılığın adresinde bir araya gelerek 30. yılımızda sendikamızın adını tarihe bir kez daha yazanlara selam olsun.

 

Her zerresinde alın teri ve şanlı bir mücadelenin olduğu, doğrudan ve haklıdan yana tavrın alındığı, hak ve hukuk mücadelesinin yapıldığı sendikal hareketimiz için gecesini gündüzüne katan tüm teşkilat mensuplarımız var olsun. Haklı bir davanın peşinde verilen şanlı bir mücadele ile sarsılmaz bir birliktelik içerisinde inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz.

 

Biz gücümüzü inandığımız değerlerden, verdiğimiz mücadeleden, büyük teşkilatımızdan ve bize gönül bağı ile bağlanmış üyelerimizden alıyoruz.  Bu güçle inanıyoruz ki yetkiye de kavuşacağız. Var olsun teşkilat  Daim olsun birliğimiz  Yaşasın Haklı Mücadelemiz” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu