GündemMevzuat

Sağlık Ağı 27. Gününde 1000. Haberini Yayınladı! Tüm Sağlık Camiasına Teşekkürler..

Sağlık Ağı yayın hayatına başladığı 8 Kasım 2021 tarihinden bugüne 27 günde tam 1000 haber yayınladı. Sağlık Ağı, editörleri, 7/24 nöbetçi moderatörleri ve yayıncı kadrosuyla sağlık personellerine yönelik haberciliğin kesintisiz adresi oldu.

Sağlık personellerine yönelik yayın yapan Sağlık Ağı, sağlık personeli camiasını ilgilendiren son dakika haberlerinin ve sağlık personel camiası tarafından iş hayatında ihtiyaç duyulan bütün bilgilerin yer aldığı bir platformdur. Sağlık Ağı’ndaki Örnek Dilekçeler sayfasında sağlıkçıları ilgilendiren örnek tayin dilekçelerini ve tutanakları, Becayiş İlanları sayfasında güncel becayiş ilanlarını ve becayiş talebi olanların forumu, Memur Maaşı Hesaplama bölümünde tüm kamu personellerini ilgilendiren kapsamlı bir maaş hesaplama robotu,  Personel Alım İlanları sayfasında sağlık kurumlarının verdiği hizmet alım ilanları ve Resmi Gazete’den ve diğer kaynaklardan derlenen güncel personel alım ilanları yer alır. Ayrıca sitenin forum bölümünde, sağlık personellerinin avukatlara ve mutemetlere ücretsiz danışabilecekleri bölümler ile sağlık personeli hakları konusunda paylaşım yapabilecekleri Mobbing ile Mücadele ve Şikayetim Var kategorileri bulunur. Forum kısmındaki Sohbet bölümünde, siteye üye olsun ya da olmasın herkes anlık olarak sitede bulunan diğer ziyaretçiler ile yazışabilir.

Bütün Sağlık Personel Haberleri, Sağlık Ağı’nda

Birçok saygın ve güvenilir haber ajansının abonesi olan ve son dakika personel sağlık haberlerini anlık olarak okurları ile paylaşan Sağlık Ağı, yukarıda sıraladığımız özellikleri ile bir haber sitesinden öte, sağlıkçılar için oluşturulmuş kapsamlı bir platformdur. Sağlık ve sosyal hizmet alanlarında yayın yapan sitenin en çok ziyaret edilen bölümlerinin başında, sağlık personeli alım ilanlarının paylaşıldığı sayfa vardır. Bu sayfada; hemşire alım ilanları ve sağlık teknikeri alım ilanları günlük olarak yayınlanır. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan proje bazlı personel alım ilanları da bu bölümde yer alır. Sağlık Ağı’nda yer alan personel alım ilanı haberlerinde; personel alımının hangi usulle yapılacağı, ilana kimlerin başvurabileceği, adayların ilana hangi belgelerle ve nasıl başvuru yapması gerektiği ile başvuru esnasında dikkat edilmesi gereken bütün bilgiler yer alır. Bu sayede iş arayışındaki aday, başka bir kaynağa ihtiyaç duymaksızın iş başvurusunu gerçekleştirebilir.

Sağlık Personel Haberlerinin En Sağlıklı Ağı

Sağlık Ağı’nda, personel sağlık haberlerinin çok daha ötesi vardır. Sitenin Gazeteler bölümündeki günlük gazete manşetleri, Canlı TV bölümündeki canlı televizyon izleme uygulaması, Sağlık Ağı FM bölümünde 7/24 canlı radyo ve trend müzikler bulunur. Servisler bölümündeki nöbetçi eczaneler, hava durumu, namaz vakitleri, puan durumu, canlı borsa ve canlı sonuçlar bölümleri; platformun güncel haberlerini takip eden herkesin ihtiyaçlarına hitap eden kısımlarıdır. Sağlık personel haberleri başta olmak üzere bütün haber kategorilerinde “haberin en sağlıklı ağı” olma iddiasını taşıyan Sağlık Ağı, platformu bünyesindeki bütün hizmetleri ve sayfaları sürekli olarak geliştirerek haberin odağı olma misyonunu sürdürür. Bu misyon doğrultusunda, platformunda personel sağlık camiasını temsil eden farklı bileşenlere ses vererek sağlık çalışanlarının sesi olmaya çalışır. Whatsapp İhbar Hattı bölümünü kullanan sağlık çalışanları, seslerini site üzerinden üzerinden geniş kitlelere ulaştırabilir.

1 03

Sağlık Ağı Adına Teşekkürler

Sağlık Ağı İmtiyaz Sahibi ”Yayın hayatına başladığımız ilk günden bugüne kadar bizleri yalnız bırakmayan tüm sağlık personellerine ve sağlık camiasına teşekkür ederiz. Sağlık personelleri için daha çok çalışacak, sağlık personelleri için daha çok üreteceğiz.

Bütün ihtiyaçlarınız için tek bir ağ yeter. Sağlık Ağı.

4 Yorum

  1. Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz onlar sayesinde bu zorlu zamanı kolayca atlatiyoruz ☺️☺️

  2. Bu kadar sürede bu kadar haber paylaşmak kolay değil gerçekten çok değerlisiniz bizi gündemden haberdar ediyorsunuz

  3. Sağlık camiasına ödenmeyecek bir borcumuz var. Pandemide cephedeki askerler gibi göğüs gerdiler, hatta kayıplarımız oldu. Sonsuz teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu