Sendika

Genç Sağlık Sendikası’ndan Ücretsiz Psikolojik Destek!

Mobbing, ekonomik geçimsizlikler, psikolojik sorunlar gibi türlü nedenlerle her yıl onlarca sağlık çalışanı yaşamına son vermekte, işe mutsuz bir şekilde gitmekte ve psikolojik desteğe ihtiyaç duymaktadır.

Sağlık çalışanlarına olan hizmetleri ile ülkemizde sendikacılık anlayışına yeni bir soluk getiren ve “üyeden gelen, üyeye gider” mantığı ile üyelerinin hem mali ve özlük hakları için hem de sosyal hayatlarına katkıda bulunmak için desteğini her alanda sürdüren Genç Sağlık Sendikası tarafından sağlık çalışanlarına özel ücretsiz psikolojik destek hizmeti sunulacağı açıklandı.

“Sağlık çalışanları hiçbir koşulda yalnız bırakılmayacaktır”

Sağlık çalışanlarının mali ve özlük haklarının geliştirilmesi amacıyla birçok kez eylemler gerçekleştiren Genç Sağlık Sendikası, sosyal sendikacılık anlayışıyla da sağlık çalışanlarına hizmetlerine devam ediyor.

Sağlık kurum ve kuruluşlarında mobbinge uğrayan, yöneticilerin baskı ve psikolojik şiddetine maruz kalan, nedeni ne olursa olsun kendisini psikolojik olarak iyi hissetmeyen sağlık çalışanları, bulunduğu ildeki Genç Sağlık Sendikası temsilcisine ulaşarak ücretsiz psikolojik destek için randevu alabilecekler.

Genç Sağlık Sendikası tarafından yapılan açıklamada, Psikolog Ece GÜÇLÜ ile sağlık çalışanları için ücretsiz psikolojik desteklerinin başlanacağı ve sağlık çalışanlarının hiçbir koşulda yalnız bırakılmayacağı ifade edildi. Destek almak isteyen sağlık çalışanlarının İl temsilcilerine ulaşarak randevu alabilecekleri belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu