Gündem

Bartu Küçükçağlayan’ın Yeni Doğan Bebeklerine Sosyal Medyadan Yorum Yağdı! Neler Neler Söylendi

Büyük Ev Ablukada isimli müzik grubunun solisti olarak ve aynı zamanda rol aldığı dizilerle ününe ün katan Bartu Küçükçağlayan baba oldu.

 

3 Yıl Sonra Gelen 2.Aşk

 

3 Sene önce, 2019’da Psikolog Merve Özgüle ile evlenen Bartu Küçükçağlayan 2 Şubatta babalığa adım attı. Çift ilk çocuklarının heyecanını yaşamaya başladı. 39 yaşındaki ünlü oyuncu/solist kızıyla fotoğrafını paylaşarak altına ”Çocuk sahibi olmanın en büyülü taraflarından biri de fotoğraflarda göbeğinizi kapatıyor oluşu… Bir nazar boncuğunuzu alırım” yazdı.

1 78

Takipçileri ve çevresi tarafından fazlaca beğenilen ve yorum alan bu fotoğrafta Bartu Küçükçağlayanın, kızının yüzünü göstermemesi ve asla ismini açıklamaması dikkat çeken detaylardan bir kaçı oldu. Yapılan yorumlar arasında dikkat çeken birkaçı ise şöyle idi; Sonunda beklenen gün, kızına kavuştu.

 

Emoji İle Yapılan Kutlamalar

Birçok meşhur isim de bu fotoğrafa emoji ile cevap verdi. Bartu Küçükçağlayanın nazara inancını belirttiği notu sebebiyle olacak ki en çok ‘nazar boncuğu’ emojisi kullanıldı. Bu ünlü isimler arasında eski rol arkadaşlarından Gülse Birsel ve Nihal Yalçın da bulunmakta. Aynı zamanda sanatçı camiasından isimler de çiçeği burnunda anne-babayı tebrik etti. Bu isimlerden bazıları Şebnem Bozoklu, Kuşum Aydın, Berfu Yenenler, Ece Yörenç, İbrahim Bozoklu, Cemre Kemer’dir. Ünlü isimler de yaptıkları yorumlarla çifte sağlıkla büyütmeyi dilediler.

 

Eşine Olan Sevgisi Bölündü

Ünlü solist ve oyuncu Küçükçağlayan baba olacağının sinyalini sosyal medyadan eşiyle paylaştığı fotoğrafla vermişti. Ekim 2021’de paylaştığı bir fotoğrafın altına eşine olan sevgisinden, hala ilk günkü gibi heyecanlı oluşundan, ilk mesajlarından, ilk danslarından bahseden bir yazı yazan Küçükçağlayan şöyle devam etmişti; ne kadar zaman geçti bilmiyorum ama doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üzerinden sadece 10 dakika geçti!

2 25

Seni tanıdığımda doğum günündü ve şimdiki doğum gününde anne-baba oluyoruz. Bunları yazarken eşinden gizlemeye çalışan baba Küçükçağlayan bacaklarının uyuştuğunu da belirterek takipçilerine okuduklarında hem güldüren, hem ağlatan bir mesaj verdi ve böylece Merve Küçükçağlayanın hamileliğini eşe dosta duyurmuş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu