featured

Balkondan Düşen Genç Doktor Hayatını Kaybetti

Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesi Şalgamlı Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan aile hekimi İrem Büşra Üngül, İstanbul’da yaşayan ailesine hafta sonu ziyareti sırasında balkona kaçan kedisini almak için çıktığı balkondan dengesini kaybedip 5. kattan aşağıya düştü. Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayan Dr. İrem Büşra Üngül hayatını kaybetti.

Genç doktorun hayatını kaybetmesiyle birlikte ailesi ve sağlık camiası derin üzüntü yaşarken, Dr. İrem Büşra Üngül’ün cenazesi bugün memleketi Hayrabolu’da düzenlenecek tören ile toprağa verilecek.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü hayatını kaybeden aile hekimi Dr. İrem Büşra Şengül için taziye mesajı yayımladı.

“Hayrabolu ilçesi Şalgamlı Aile Sağlığı Merkezi’nde hekim olarak görevini ifa eden sağlık ailemizin değerli üyesi ve kıymetli meslektaşımız İrem Büşra Üngül cumartesi gecesi İstanbul’da bulunduğu evin balkonundan düşerek vefat etmiştir. 1994 yılında Tekirdağ’da doğan, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2019 yılında mezun olan meslektaşımız, bu tarihten itibaren Hayrabolu ilçemizde Toplum Sağlığı Merkezi, Saka Hüseyin Aile sağlığı Merkezi ve Şalgamlı Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yaparak değerli hizmetlerde bulunmuştur. Meslektaşımızın ölüm haberi sağlık camiamızı derin üzüntüye boğmuştur. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine sevenlerine ve sağlık ailemize sabırlar dileriz” denildi.

Balkondan Düşen Genç Doktor Hayatını Kaybetti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir