Sözleşmeli Sağlık Personeli Maaşı 2022

4D Sürekli İşçi Maaşı Ne Kadar Oldu? 2022 Sürekli İşçi Maaşı

Sağlık Bakanlığı tarafından geçmişte duyurulan sürekli işçi kadroları; temizlik görevlisi, silahsız güvenlik görevlisi ve klinik destek elemanı kadrolarıdır. 4D kapsamında devlet kurumları tarafından istihdam edilen bu mesleklerin mensupları, kamuda daimi işçi olarak göreve başlayabilir.

Sağlık Bakanlığı tarafından her sene sağlık personelleri dışında, sürekli işçi alımı da gerçekleştirilir. Sürekli işçi statüsünde istihdam edilen işçilerin çalışma süresi “daimi” olarak geçer. İşçilerin görev yerleri, il sağlık müdürlükleri tarafından belirlenir ancak başvuru esnasında adayların çalışacağı iller bellidir.

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Maaşı 2022

4d sürekli i̇şçi maaşı ne kadar oldu? 2022 sürekli i̇şçi maaşı

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alımına Nasıl Başvuru Yapılır?

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı Resmi Gazete’de Yayımlandı bunda göre, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Bakanlığımız taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 317 sürekli işçi alımı yapılacaktır. Adaylar, ilanlara Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iskur.gov.tr adresinden ulaşabilir. Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iskur.gov.tr adresi üzerinden 28/11/2022 – 02/12/2022 tarihleri arasında elektronik (online) kullanıcı girişi yapılarak alınacaktır.

4D Sürekli İşçi Maaşı Ne Kadar Oldu? 2022 Sürekli İşçi Maaşı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 1 sene önce

    Daimi işçilerin 2922 yılındaki kazanımlarını açık ve net olarak sizin sitenizden öğrendim. Çok teşekkürler gerçekten. Gazetelerde ve televizyonlarda bile bu kadar açık ve net bilgi bulamadım.

    Cevapla
  2. 11 ay önce

    Arkadaş 2022 yılında sağlık bakanlığına alınan sürekli işçi maaşı eski olanlar değilllllll

    Cevapla