Sağlık Bakanlığı Haberleri

Sağlık Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı Yarışma Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi Yayımlandı

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Müfettiş Yardımcılığı Yarışma Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi ve Mülakat Tarih-Saatleri yayımlandı.

Yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Müfettiş Yardımcılığı Yarışma Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi
     “Yarışma sınavın ilk aşaması 11 Haziran 2023 tarihinde, Saat 10.30’da Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No:9 Çankaya/ANKARA adresinde gerçekleştirilecektir.

Sınava gelirken Kariyer Kapısı Platformundan “Aday Başvuru Bilgileri” sayfasının çıktısı alınarak sınav günü yanınızda getirmeniz gerekmektedir. (Sırasıyla, “Başvurularım”, “Bilgiler”, “Aday Başvuru Bilgileri”, “Yazdır”) Ayrıca sınav saatinden en az yarım saat önce sınava gireceğiniz yerde hazır bulunmanız ve kimlik tespitinde kullanılmak üzere nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi gibi fotoğraflı, T.C. kimlik numaralı ve onaylı kimlik belgesi bulundurmamız gerekmektedir.
Yarışma sınavının ikinci aşaması (sözlü mülakat) ise 12-23 Haziran 2023 tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No:9 Kat:6 Çankaya/ANKARA adresinde yapılacak olup, sözlü mülakat tarih ve saatleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.”

Müfettiş Yardımcılığı Yarışma Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların Mülakat Tarih ve Saatleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu