Gündem

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne Kavuştu

Niğde’de yer alan Ömer Halisdemir Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen Geçici Ruhsat Belgesi’ni aldı. Geçici ruhsat belgesi Prof. Dr. Hasan Uslu’ya teslim edildi. Böylece bölgenin önemli bir kamu ihtiyacı karşılanmış oldu.

Niğde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından teslim edilen Geçici Ruhsat Belgesini alan Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu; kamu sağlık tesisleri ruhsatlandırma yönetmeliği çerçevesinde alınan geçici ruhsat belgesinin kendilerini oldukça memnun ettiğini ifade etti.

niğde ağız ve diş sağlığı merkezi geçici ruhsat
niğde ağız ve diş sağlığı merkezi geçici ruhsat aldı.

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ruhsat aldı

Üniversiteye kazandırılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Niğde’ye ve bölgeye önemli bir sağlık hizmetini daha sunmanın gururunu yaşadıklarını da aktaran Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu; “Göreve geldiğimiz günden itibaren önceliğimiz Niğde ilinin ve çevresinin acil olarak değerlendirilen sağlık ihtiyacını karşılamak oldu. Bu bağlamdaki çalışmalarımızın da hızla sonuç veriyor olması bizi önümüzdeki çalışmalar için daha çok motive ediyor. Şimdi ise önceliğimiz Diş Hekimliği Fakültesindeki personel sayılarımızı yukarı çekmek olacak. Belgenin alınmasında emeği geçen herkese içten teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat