Sendika

Bekir Nennioğlu Dolu Dizgin İlerliyor

Sağlık-Sen Adana Şubesinin 5. Olağan Genel Kuruluna az bir zaman kaldı. Şube Başkanlığına farklı isimler adaylıklarını açıklamış olsa da mevcut şube başkanı Bekir Nennioğlu son dönemde sahada verdiği emeklerin karşılığını görüyor.  Daha önce basında açıklamaları ve ilginç eylemleri ile yakından tanıdığımız Bekir Nennioğlu Adana’da sağlık camiasının sempatisini kazanmış durumda.

bekir nennioğlu

Bekir Nennioğlu’na Yoğun İlgi

Delege adaylığı başvuru süresince demokrasi şöleni niteliğinde yoğun bir katılımla gerçekleşen başvurular ise bugün itibariyle tamamlandı. Şubeye gelen sağlık çalışanlarının tavırları mevcut şube başkanı Bekir Nennioğlu’nun 4 yıl boyunca vermiş olduğu emekleri taçlandıracak nitelikte idi.

”İçimizden Biri”

Sağlık-Sen Adana Şubesinin 5. Olağan Genel Kurulu için delege adaylığı başvurusuna gelen sağlık çalışanları mevcut başkan Bekir Nennioğlu’nun ”İçimizden biri” diyerek tanımlıyor. Mesaisinin büyük bir bölümünü sahada ve alanda sağlık çalışanları ile geçiren Nennioğlu Adana’da gerçekleştirdiği pek çok etkinlik ve eylemle yakından takip ediliyor.

bekir nennioğlu

”Asılsız İthamlara Menfur Birer Girişim’

Öte yandan Sağlık-Sen Adana Şube Başkanlığına adaylığına açıklayan bazı kişilerin, delege adaylarının başvurularına gölge düşürecek şekilde bir takım açıklamalarda bulunduğu biliniyor. Şube başkanı Bekir Nennioğlu ise bu açıklamalara karşın ”Bizler, sağlık çalışanlarımızın iradesiyle geldik. Dirayetle, sahada görevimizi sürdürdük. Demokrasi şöleni içerisinde geçirdiğimiz başvuru sürecine yönelik asılsız ithamlar, demokrasiye karşı menfur birer girişimdir. Elhamdülillah, bu millet sandıkta gereken cevabı verir” Dedi.

bekir nennioğlu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu