Gündem

Seversin Dizisinde İşler Karıştı! Burak Yörük Anlattı! Reytingler Bakın Nasıl Düştü

İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün başrolü paylaştığı projenin ikinci bölümünde reytinglerin düştüğü görüldü. Başrol Burak Yörük’ün açıklaması ise kafaları karıştırdı.

 

Set Çok Huzurlu Dizi Beğenildi

 

Genç oyuncu Burak Yörük yeni dizisi ile ilgili bazı samimi açıklamalarda bulundu. Dizi ortamını çok sevdiğini ifade eden yakışıklı oyuncu aynı zamanda seyircilerinde ilgisini çektikleri için mutlu olduğunu ifade etti. Burak Yörük’ün yaptığı açıklamaların tersi bir durumun yaşandığı ise ortaya çıktı. İlk bölümü ortalama bir reyting alan Seversin dizisinde ikinci bölüm reytingleri ise sıkıntı yaratacak oranlarda yer aldı.

1 63

Burak Yörük  dizisi hakkında olumlu açıklamalarda bulunmuştu. Bu projede yer almaktan dolayı gururlu olduğunu da ekleyen başarılı ismin izlenme oranları ile ilgili açıklamaları ise adeta havada kaldı. İkinci bölüm reyting sıralamasında total kişilerde onuncu sırada yer aldı. Ab grubunda ise yedinci olan Seversin dizisi romantik komedi tarzındaki projeler arasındadır. Genç oyuncu İlayda Alişan ve Burak Yörük’ü  partner yapan Seversin dizisinden kanal yönetiminin beklentisi hayli yüksektir.

 

Reyting Umudu Devam Ediyor

 

Son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde rol alan Burak Yörük Seversin dizisiyle ilgili birçok samimi açıklamada bulundu. Projeye içinin çok sindiğini ifade eden başarılı oyuncu düşen reytinglerden sonra toparlanmanın gerekliliğini savundu.

Ortalama düzeylerde reyting almaya devam ederse yayında kalması muhtemel olan Seversin projesini takip eden bir izleyici kesimi de mevcuttur. İlk bölümlerdeki düşük reyting oranlarına göre dizilerinin yayından kaldırılmasını istemeyen izleyici için Burak Yörük’ün açıklamaları oldukça önemlidir.

2 21

Yaz sezonu için kanallar adeta birbirleri ile yarışa girdi. Birçok dizinin çekimine başlandığı ve sırayla yayına girdiği bu dönemde kolayca dizi harcanması da oldukça yaygındır. Bu duruma düşmemek için çaba sarf eden Seversin ekibi daha eğlenceli sahnelerin geleceğine vurgu yaptı. İzleyiciyi çekmek için doğru hamleleri yapması gereken Seversin dizisi sımsıcak hikâyesi ve etkileyici kadrosuyla rakipleri arasında fark edilen projelerden biri olarak ön plana çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat