Sendika

Sağlık-Sen Gaziantep, Pandeminin Kahramanlarını Bahar Şenliğinde Ağırladı

Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi, pandeminin yorgun kahramanları sağlık çalışanları için bahar şenliği düzenledi. Sağlık çalışanları ve ailelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen şenliğe yaklaşık 20 bin kişi katılım sağladı. Gaziantep iline özgü yöresel lezzetlerin ikram edildiği, çocuk oyun alanlarının kurulduğu şenlikte coşku Oğuzhan Koç konseriyle doruğa ulaştı.
sağlık-sen gaziantep, pandeminin kahramanlarını bahar şenliğinde ağırladı
Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Koç, Gazianteplilere müzik ziyafeti verdi. Sağlıkçılara unutulmaz bir gece yaşatan Koç, enerjik sahne performansıyla şarkılarını seslendirdi. Özellikle pandemide canıyla kanıyla mücadele eden sağlık çalışanlarının bu süreçte çok yorulduğunu ifade eden Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, yaklaşık 3 yıldır kapalı alandan çıkmayan ve sıkılan sağlıkçılar için Türkiye’de hiçbir sendikanın yapmadığı bir organizasyonu düzenlediklerini ifade etti.sağlık-sen gaziantep, pandeminin kahramanlarını bahar şenliğinde ağırladı

“Hasta memnuniyeti istiyorsak önce sağlık çalışanlarını memnun etmeliyiz”

Sadece kendi üyelerine özel değil, Gaziantep’teki tüm sağlık çalışanlarını aileleriyle birlikte şenliğe davet ettiklerini belirten Arayıcı, “Festival Park’ta gün boyu zaman geçirdiler. Oğuzhan Koç konseriyle de bir nebzede olsa onların streslerini azaltıp moral ve motivasyon vermeye çalışacağız. Beklediğimizden çok yoğun bir katılım oldu. Hasta memnuniyeti istiyorsak önce sağlık çalışanlarını memnun etmeliyiz. Sağlık-Sen olarak sağlıkçıların memnuniyetini son derece önemsiyoruz. Pandemide arkadaşlarımız çocuklarını ihmal ettiler. Biz bugün sağlıkçıları aileleriyle bir araya getirdik” ifadelerini kullandı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Oğuzhan Koç, zaman zaman seyircilerle de düet yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat