Gündem

İntihar Girişiminde Bulunan Doç. Dr. Özgür Dağlı Yoğun Bakımda

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde enfeksiyon hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Doç. Dr. Özgür Dağlı, silahıyla intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralı olarak Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılan Dağlı’nın durumunun kritik olduğu öğrenildi.

 

Hekim-Sen Bursa Temsilciliğinden Açıklama:

Konuyla ilgili açıklama yapan Hekimsen Sendikası Bursa İl Temsilcisi Dr.Ali Erol, ”Doç.Dr.Özgür Dağlı, Yüksek İhtisas Hastanesi’ndeki herkesin sevdiği ve saydığı değerli bir büyüğümüzdür. Hoca olmasının yanı sıra abi gibi babacan davranırdı ve bu tavrını örnek alırdık. Kendisinin intihar girişimi haberi camiamızı derinden üzmüştür.

Diğer sitelerde yayınlanan haberler doğruyu yansıtmamaktadır, vefat etmemiştir. Şu an yoğun bakımda biz dostları için direnmektedir. Durumunun kritik olduğunu biliyoruz, süreci takip ediyoruz ve destek için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.(BursadaBugün)

Bir Yorum

  1. Geçmiş olsun rabbim acil şifa versin inşallah bir evlat kolay büyümüyor kolay okumuyor çok üzüldüm hadi hocam dön bize

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu