Sendika

Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Yılmaz, Memur-Sen İzmir Başkanı Oldu

Sağlık-Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Gençer Yılmaz, Genel Kurula tüm İşkollarının delegasyonundan aldığı destekle katıldı ve 38 delegenin oyuyla Memur-Sen İzmir Başkanı seçildi. Genel Kurul sonrasında işkollarının şube başkanlarına hitap eden Yılmaz, üstlendiği görevin sorumluluklarının farkında olduğunu vurguladı.

Memur-Sen İzmir Başkanı seçilen Yılmaz yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: “İzmir Memur-Sen teşkilatının omuzlarımıza yüklediği yükün farkındayız. Yeni dönemde almış olduğumuz bayrağı daha yukarılara taşımak için çok çalışacağız. Teşkilatın şahsıma gösterdiği teveccüh için teşekkür ediyorum.

Demokrasiyi en küçük birimlerine kadar sindirmiş olan Memur-Sen Konfederasyonumuz şölen havasında bir seçim gerçekleştirmiştir. Memur-Sen ülkemizin en büyük emek hareketidir. Bizler de bu emek hareketini geldiği noktadan daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bu vesile ile başta desteğini esirgemeyen ve her daim birlikte olduğumuz Sağlık-Sen 2 Nolu Şube Başkanımız Ekrem Özdemir ve yönetim kuruluna, Ayrıca İzmir’de bulunan bütün Memur-Sen Başkanlarımız ve yönetim Kurulu üyelerine ve delegelerimize teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat