Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Hastane Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca İstanbul’da tüm kamu hastanelerinin yöneticileri ile bir araya geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca İstanbul’da tüm kamu hastanelerinin yöneticileri ile Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde bir araya geldi. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca başkanlığında; “MHRS Değerlendirme Toplantısı”, Bakan Yardımcısı Tolga Tolunay, Bakan Yardımcısı Huzeyfe Yılmaz, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Bilal Günaydın, Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Şali Yıldırım, Sağlık Hizm. Genel Müdürü İhsan Ateş, Acil Sağlık Hizm. Genel Müdürü Eray Çınar, Halk Sağlığı Hizm. Genel Müdürü Sedat Kaygusuz, Halk Sağlığı Hizm. Gn. Md. Yrd. Süleyman Özsarı, Kamu Hastaneleri Gn. Md. Yrd. Adem Yalçınkaya, Saha Koordinatörü Osman Açıkgöz, Saha Koordinatörü Şafak Sümbül, Saha Koordinatörü Serhat Göçer, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Hizmet Başkanları ve İstanbul ilimizdeki tüm Kamu Hastaneleri Başhekimlerin katılımları ile Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde gerçekleşti.

Koca, “MHRS Değerlendirme Toplantısı”; “Sağlık hizmetlerinin değerlendirilmesi, imkânların daha verimli kullanılması amacıyla düzenlediğimiz çalışma toplantılarının ilkini Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde bugün yapıyoruz. Çalışma toplantıları, diğer şehir ve hastanelerimizde, planlanmış şekilde devam edecek.” ifadesini kullandı.

Sağlık Bakanı Koca, “MHRS Değerlendirme Toplantısı”nın ardından şu açıklamayı yaptı; “İstanbul’daki tüm kamu hastanelerinin yöneticileriyle Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde gerçekleştirdiğimiz çalışma toplantısında, hizmetlerin kapsamlı değerlendirmesini yaptık. Hizmeti artırma, ileriye taşıma imkânlarını ele aldık. İkinci çalışma toplantımız Ankara’da olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu