featured

Resmi Gazete’de Kamu Personel Alım İlanları Yayımlandı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilan kapsamında, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yazılı ve sözlü sınav sonuçları göz önünde bulundurulduğunda “iletişim uzman yardımcısı” unvanıyla 30 personel alımı olması planlanıyor. Başvurular 19 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Ölçme ve Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezinin (GAZİÖDM) “https://gaziodm.gazi.edu.tr” linki üzerinde yer alan duyuruda bulunan adımlar takip edilerek “https://basvuru.gazi.edu.tr” üzerinden gerçekleşecek.

Yazılı sınav 5 Şubat Pazar günü saat 10.00’da Ankara’da yapılacak. Başvuru koşulları ve aranan özelliklere dair bilgiler Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının internet sitesinde görülebilecek.

– 59 koruma ve güvenlik görevlisi Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne alınacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün merkez ve taşra hizmet kurumlarında görevlendirilmek üzere 59 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi personel alımı olacak. Bu alımların başvuruları ise 26-31 Aralık tarihleri arasında “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresi üzerinden yapılacak.

Atama yapılması planlanan şehirler ve kurumlar ile başvuru koşulları ve aranan özelliklere dair bilgiler birimin internet sitesinde bulunabilecek.

– Sağlık Bakanlığı’na 8 uzman yardımcısı alımı

Sağlık Bakanlığına bağlı Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğünün (İstanbul) hizmet kurumlarında çalıştırılmak üzere sözlü sınav sonucu doğrultusunda 8 sağlık uzman yardımcısı alınacak. Başvurular, 19-28 Aralık tarihleri arasında “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

Adaylar, başvuru koşullarını “https://www.hssgm.gov.tr” internet sitesine girerek öğrenebilecekler.

Resmi Gazete’de Kamu Personel Alım İlanları Yayımlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir