Gündem

Sağlık Çalışanlarında Promosyonda Verilen ParaPuanlar Nerelerde Kullanılabilir?

Sağlık çalışanlarına promosyonlarda verilen ParaPuanlar nerelerde kullanılabilir olduğunu bu sayfada yer alan bilgilerle öğrenebilirsiniz.

ParaPuanlar Nerelerde Kullanılabilir; Bankkart Program Ortakları

Bankkart’ınızı, anlaşmalı Bankkart üye işyerlerinde taksit, puan kazanım ve kampanya avantajlarından faydalanarak kullanabilirsiniz. Taksit, puan kazanım/kullanım ve kampanya avantajları üye işyeri anlaşmalarına bağlı ve dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir.

Migros, Şok, Teknosa, Hepsiburada, N11, Schafer, Samsung, Profilo, Petrol Ofisi, Pegasus, oBilet, Mavi ve bir çok yerde kullanabileceğiniz listenin tamamına aşağıda yer alan görsellerden veya Bankkart Program Ortakları sayfasına giderek ulaşabilirsiniz.

İşte Sağlık Çalışanlarında Promosyonda Verilen ParaPuanlar’ı Kullanabileceğiniz Yerler

sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir? sağlık çalışanlarında promosyonda verilen parapuanlar nerelerde kullanılabilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu