Personel AlımlarıGündem

Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı

Pamukkale Üniversitesi tarafından 31 Ağustos 2023 Tarihli ve 32295 Sayılı Resmî Gazete’de Sözleşmeli Personel Alım İlanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda şu ifadelere yer verildi:

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin çeşitli Birimlerine 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4′ üncü maddesinin B fıkrasına göre İstihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların” Ek 2’nci maddesinin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen ünvanlarda 2022 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 71 sözleşmeli personel alınacaktır.

pamukkale uni tablo 1

pamukkale uni tablo 2

pamukkale uni tablo 3

pamukkale uni tablo 4

pamukkale uni tablo 5

pamukkale uni tablo 6

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Başvurular Üniversitemiz Kınıklı yerleşkesinde yer alan Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Şahsen başvuru yapamayacak adaylar noter vasıtasıyla verecekleri vekâlet ile başvuru işlemi yapabileceklerdir.(Koruma ve güvenlik ünvanına başvuran adaylar hariç)

Başvuru İşlemleri sırasında gerçeğe aykırı belge verdiği ya da beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler İle İlanda İstenilen belgeleri ve istenen şartları taşıdığını ibraz etmeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ilanın her aşamasından işe başlama işlemi gerçekleşse bile iptal edilecektir. Yine başvuru yaparken aday tercih ettiği çalışma yeri ve tercih edeceği ünvan tamamen kendi sorumluluğunda olacak olup başvuru yaptıktan sonra değerlendirme aşamasında yanlış başvuru yeri, ünvanı, eksik evrak tespit edilmesi halinde değerlendirmeye alınmayacaktır. Adaylar İlan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapamayacaktır.

Üniversitemiz gerekli görmesi durumunda başvuru süresi içerisinde www.pau.edu.tr adresinden duyurarak ilan şartlarında değişiklik yapabilir, sonlandırabilir.

ŞAHSEN BAŞVURU TARİHLERİ

Başlangıç Tarihi: 31.08.2023 Mesai Başlangıcı
Bitiş Tarihi: 14.09.2023 Mesai Bitimi

İLAN METNİNİN TAMAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu