featured

Sakarya’da Çaldığı Motosiklet İle Kaza Yapan Genç Hayatını Kaybetti

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen Salah Bilal T. Fatih Mahallesi Ada Caddesi üzerinde dağıtıcının 34 DLG 705 plakalı motosikletini çaldı. Motosiklet ile bölgeden uzaklaşmaya çalışan şahıs, dengesini kaybederek yol üzerinde bulunan fırının dış camına çarptı.

Kazanın haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Çarpmanın etkisi ile kanlar içerisinde kalan Salah Bilal T. yaralandı. Bölgeye sevk edilen sağlık ekiplerince müdahalesi gerçekleştirilen şahıs Akyazı Devlet Hastanesine ardından da Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Salah Bilal T., burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Sakarya’da Çaldığı Motosiklet İle Kaza Yapan Genç Hayatını Kaybetti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

 1. 8 ay önce

  YABANCI UYRUKLU DEĞİL KAÇAK GÖÇMEN

  Cevapla
 2. 8 ay önce

  Yabancı uyruklu nedir ya? bu kadar geniş tanım olabilir mi? hırsızlığı yapan kişi suriyeli olunca, afgan olunca neden gizleme gereği duyuyorsunuz? amacınız ne?

  Cevapla
 3. 8 ay önce

  Suriyeli belası sarıldı başımıza bizede ülke ayarlansada tatil yapıp gelsek.

  Cevapla
 4. 8 ay önce

  Umarım motorda zarar yoktur, motoru çalınan vatandaşa geçmiş olsun. Çalan ilahı adaleti fazlasıyla tatmış.. kendi hırsızımız yetmez gibi bir de yabancı hırsız uğursuz doluştu ülkeye..

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  Anneniz hangi uyruklu belki Suridir

  Cevapla
 6. 8 ay önce

  Ya ne çalması belki de ucuza kaçak çalıştırıyordur suriyeliyi. Kaza yapınca tanımıyorum motorumu çalmış demiş olabilir. Soruşturma yapılsın bakalım ne çıkacak. Milletin başına bela ettiler bu surileri

  Cevapla
 7. 8 ay önce

  Motora ve dükkana üzüldüm. Suriyelileri başımıza saran herkes suriyelilersen bulsun.

  Cevapla