Kabine Toplantısı Sona Erdi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kritik Açıklamalar

Kabine Toplantısı Sona Erdi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kritik Açıklamalar

Kabine Toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın satırbaşları:

İçindekiler

TÜRKİYE YÜZYILI

“Ülkemizin 81 vilayetinde özellikle ilçelerinde yapacağımız programlarla milletimizin Türkiye Yüzyılı’na ilişkin beklentilerini, tekliflerini alarak özellikle vizyonumuzu somutlaştıracağız. Böylece seçimlerden önce kamuoyunun karşısına Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun bir hazırlıkla çıkmayı planlıyoruz.”

“TOGG MART SONUNDA YOLA ÇIKACAK”

“Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yıl sevincini Togg’un Bursa Gemlik’teki üretim bandından çıkışıyla taçlandırdık. Geçmişte yerli ve milli sanayi hamleleri kimi özgüven eksikliği, kimi kasıtlı sabotajlar, kimi istikrarsızlık iklimi sebebiyle kesintiye uğrayan milletimiz için TOGG çok önemli bir sembol haline gelmiştir. TOGG’un başarısı sadece bir firmanın bir markanın bir üretim tesisinin değil topyekûn 85 milyonun başarısı olarak görülmektedir. Togg mart sonunda yola çıkacak.”

UYUŞTURUCU İDDİALARINA TEPKİ

“Polis ve hükümetimize iftira atanların sinsi niyetlerle hareket ettiklerinin altını çizmek istiyorum. Her kim Türkiye’yi terörle, uyuşturucu kaçakçılarıyla aynı fotoğrafın içine sokuyorsa, yaptığı iş beşinci kol faaliyetidir. Bu sinsi oyunu bir kez daha bozacağız”

SOSYAL YARDIM

Hayatın idamesi için gereken temel ihtiyaç maddelerine ulaşamayan vatandaşlarımıza kapsamlı yardımlarımız devam ediyor. Türkiye aile desteği programı kapsamında 2,5 milyon vatandaşa 3,2 milyar lira yarın hak sahiplerinin hesaplarına yatırılacak.”

Kabine Toplantısı Sona Erdi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kritik Açıklamalar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir