featured

İstanbul’da Yeni Deneyimler Bodo’da!

Aranızda İstanbul’da uzun yıllar yaşamış ve burada çoğu yeri keşfetmiş, daha az görme fırsatı yakalamış yahut bu benzersiz şehri hiç görme şansı olmamış arkadaşlar olabilir. Ancak burada ne kadar çok deneyiminiz olduysa bile bodo.com’u keşfettikten sonra tüm bunların sınırsız olduğunu göreceksiniz. bodo.com, komşu ülkemiz Ukrayna’da yıllardır sevenlerine deneyim hediye hizmeti verdikten sonra Türkiye’de de bizleri bu eşsiz hediye tarzıyla tanıştıran bir internet hediye mağazasıdır. Öyle ki bodo’da sevdiklerinize sürpriz hazırlamak için hiç uğraşmanıza gerek kalmayacak. bodo çalışanları sizlerin en çok ilgisini çekebilecek deneyimleri düşünüp en iyi mekanlarda araştırmalarını sürdürür. Hatta sizlere sürpriz olarak sunmadan önce gidip kalitesini yerinde test eder ve daha anlaşılabilir olması için video ve fotoğraflar çeker. Burada sizi nelerin beklediğini, gerekli tüm detaylarıyla açıklar ve her bütçeye uygun deneyim fırsatı sunar. En özel günlerinizi ya da özel olmasını dilediğiniz her günü, bodo deneyimleriyle benzersiz anlara dönüştürün diye sevdiklerinize hediye etme şansı sunar. Hediyenin en heyecan verici tarzını, https://bodo.com/tr/ da keşfedeceksiniz.

İstanbul’da erkeğe deneyim hediyeleri

Aşkı bulduğunuz adama, en büyük kahramanınız babanıza, kahkahasız sohbetin geçmediği arkadaşlarınıza, mutluluğunuz oğlunuza, iyi anlaştığınız patronunuz ya da öğretmeninize, onsuz asla olmayacak kardeşinize bodo deneyimleriyle yeni bir İstanbul bakışı kazandırın! Günümüz erkeklerinin vazgeçilmezi oyunlarını henüz denemeyenlere: ‘’İki Kişi için VR Sanal Gerçeklik Oyunu’’, ‘’iki Kişi için Korku Oda Oyunu’’, ‘’Korku Evi Oyunu’’. Stres atmanın ekstrem yolları: ‘’Kişiye Özel Temel Atış Eğitimi’’, ‘’Kendi Aracınız ile Ekstrem Sürüş Deneyimi’’, ‘’Yapay Duvar Tırmanışı’’. Denizi derinden tanımak isteyenlere: ‘’Özel Yelken ile Tanışma Eğitimi’’. Sıkıcı kurslardan sıkılan maceracı ruhlu erkeklere: ‘’Enduro Turu’’ ya da ‘’Enduro Dersi’’. Hafta sonu aktivitesi olarak da değerlendirebileceğiniz, ‘’Karting’’ ya da ‘’İllüzyon Müzesi Ziyareti’’. Onu en çok heyecanlandıracağını düşündüğünüz seçenekleri sepete ekleyin ve bodo farkıyla hediye edin.

İstanbul’da kadına deneyim hediyeleri

Gülüşü güller açtıran anneciğiniz, sevmelere doyamadığınız kadınınız, prenses gibi büyüttüğünüz kızınız, yüreğinizin incisi kızkardeşiniz, her şeyi paylaştığınız kız arkadaşınız ve bodo ile hayatına anlam katmak istediğiniz tüm kadınlara bu ayrıcalığı yaşatabilirsiniz. Dinlendirirken sağlığa iyi gelen bununla birlikte pozitif enerjiyi artıran kadınların bayılacağı etkinlikler: ‘’Kahve Masajı’’, ‘’İki Kişi için Pilates Dersi’’, ‘’Asya Yakasında Peeling Vücut Bakımı’’ ve akılları baştan pek daha fazlası bodo.com’da! Sanatı, severleri ile buluşturmak isterseniz: ‘’Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’, ‘’Online Temel Sanat Tarihi Eğitimi’’. Romantizmi arşa çıkaran sürprizlerde ise: ‘’İki Kişi için Özel Tango Dersi’’ ve ‘’Yatta Gün Batımı’’ deneyimlerini tercih edebilirsiniz. bodo ile en güzel anlara kanat çırpın.

İstanbul’da Yeni Deneyimler Bodo’da!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir