Sendika

Genç Sağlık Sendikasından KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’a Ziyaret

Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman Kaya, Genel Sekreteri Furkan Ali Çiftçioğlu ve yönetim ekibi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, sağlık camiası adına Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilebilecek projeler görüşüldü.

genç sağlık sendikasından kktc cumhurbaşkanı tatar'a ziyaret

“Projelerimiz hakkında istişarede bulunduk”

Genç Sağlık Sendikası resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla ziyarete ilişkin yapılan açıklamada, “Genç Sağlık Sendikası Genel Merkez Yönetim Kadrosu Bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sn. Ersin Tatar beyefendi ile bir araya geldi. Meslektaşlarımız adına KKTC ile işbirliği içerisinde gerçekleştirebileceğimiz inovasyon projelerimiz hakkında istişarede bulunduk. Değerli Cumhurbaşkanımıza ilgisi, misafirperverliği ve hoş sohbeti için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

genç sağlık sendikasından kktc cumhurbaşkanı tatar'a ziyaret

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Genel Başkan Osman Kaya, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’a teşekkürlerini ileterek, şu ifadelere yer verdi: “KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar ile ülkemizdeki sağlık çalışanlarını da yakından ilgilendiren, güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Genç Sağlık Sendikası olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu