Gündem

Doktor Meltem Durmuş, İlçe Sağlık Müdürlüğüne Atandı

Doktor Meltem Durmuş, Gerede İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine atandı. Durmuş, bu hafta görevine başlayarak ilçedeki sağlık hizmetlerinin daha ileri seviyeye ulaşması adına çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.

2,5 senedir Gerede’de uzman hekim ve aile hekimi olarak görev yapan Bolulu doktor Meltem Durmuş, ilçe halkının da yakından tanıdığı bir isim olarak görevinin başına geçti.

“Doktor Meltem Durmuş hakkında”

Dr. Meltem Durmuş, 1990 yılında Bolu’da dünyaya geldi. 1997-2004 yılları arasında ilk ve ortaöğretimini Bolu Gazipaşa Okulunda, 2004-2008 yılları arasında lise eğitimini Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi’nde, 2008-2014 yılları arasında tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra zorunlu hizmet olarak Mudurnu Devlet Hastanesine atandı. 2015 yılında uzmanlık eğitimine başlayarak 2021 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi aile hekimliği anabilim dalında eğitimini tamamladıktan sonra aile hekimliği uzmanı olarak Gerede İlçe Sağlık Müdürlüğüne atandı. 1 yıl Gerede İlçe Sağlık Müdürlüğünde uzman hekim, 1,5 yıl Yenimahalle Aile Sağlığı Merkezinde aile hekimliği yaptıktan sonra tekrar Gerede İlçe Sağlık Müdürlüğü kadrosuna geri dönerek 16 Nisan 2024 tarihinde Gerede İlçe Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu