dis-polikliniklere-düzenleme

Şanlıurfa’da Diş Polikliniklerine Ramazan Düzenlemesi

Şanlıurfa Diş Poliklinikleri Ramazan ayı nedeniyle hafta içi saat 19:30’dan gece yarısına kadar poliklinik hizmetlerine başlamıştır.

diş poliklinikleri

Eyyübiye Ağız ve Diş sağlığı Hastanesi Başhekimi Diş Hekimi Mehmet Akif Çelik:

“Şanlıurfa İl sağlık Müdürlüğü tarafından Ramazan ayı dolayısıyla gündüz gelemeyecek vatandaşlarımız için Şanlıurfa Ağız ve diş sağlığı hastanesi (Karaköprü ) Eyyübiye ağız ve diş sağlığı merkezi, Siverek Ağız ve diş sağlığı merkezi ve Viranşehir devlet Hastanesi diş polikliniklerinde hafta içi iftardan sonra 19:30-24:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Vatandaşlarımızın randevu almaksızın hastanelerimize müracaat ederek her türlü diş tedavilerini yaptırabilirler, yine Acil polikliniklerimiz 24 saat devam etmektedir. Acil durumlar haricinde diş tedavileri için hastalarımızın eskiden olduğu gibi yine aynı şekilde MHRS sisteminden randevu alarak gündüz polikliniklerde diş tedavi hizmetinden faydalanarak muayene olabilirler” dedi.

Çelik aynı zamanda ” Ramazan ayının ülkemize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum ” diyerek sözlerini noktaladı.

Şanlıurfa’da Diş Polikliniklerine Ramazan Düzenlemesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir