3. Sayfa

Aydın’da İşten Çıkıp Geldiği Evinde Eşini ve Çocuklarını Ölü Halde Buldu

Aydın’da işten çıkıp eve gelen adam, eşinin ve 2 evladının cansız bedenleriyle karşılaştı. Anne ve iki çocuğunun hayatını kaybetmesine neden olan olaya dair Nazilli Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı.

Olay, Aydın’ın Karacasu ilçesinde bulunan Yenice Mahallesi’nde meydana geldi. Günün öğlen saatlerinde fırında çalıştığı işinden çıkıp evine dönen baba Kılınç, evde karısı Gamze Kılınç, oğlu Özcan Alkan Kılınç ve kızı Zübeyde Ayla Kılınç’ın cansız bedenleri ile karşılaştı. Yardım çağrısında bulunulması üzerine olay yerine itfaiye, Jandarma ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen ekipler tarafından yapılan incelemelerde, anne Kılınç’ın ve iki evladının uyudukları odada açık bıraktıkları elektrikli ısıtıcının kanepeyi tutuşturması neticesiyle çıkan yangında etrafa yayılan karbonmonoksit gazı nedeniyle hayatlarını kaybettikleri anlaşıldı.

Nazilli Cumhuriyet Başsavcılığı olaya dair yaptığı açıklamada, “18 Ocak 2023 günü saat 14.00 sularında Karacasu ilçesi Yenice Mahallesinde Yüksel Kılınç isimli vatandaşımızın evinde, eşi ve iki çocuğu bulunduğu sırada ev içerisinde bulunan elektrik sobası ve odun sobasından kaynaklanan yangın ve duman neticesinde eşi Gamze Kılınç (24), oğlu Özcan Alkan Kılınç (6) ve kızı Zübeyde Ayla Kılınç’ın (3) hayatını kaybettiği olayla ilgili olarak mülhakatımız Karacasu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından derhal soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmaya tüm yönleriyle ve titizlikle devam edilmektedir.” ifadelerine yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu