Hakkımızda

Sağlık Ağı, 8 Kasım 2021 tarihinde kurulan profesyonel çalışma ekibi ile 7/24 haber yayını yapan ilkesel habercilik anlayışıyla okurlarına en doğru ve tarafsız haberleri sunan bir haber sitesidir.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana gerek sosyal medyada gerekse sahada başta sağlık çalışanları olmak üzere takipçilerine habercilik hizmetini her platformdan kesintisiz sürdüren Sağlık Ağı, kamusal bir görev olan gazeteciliği ahlaka aykırı özel amaç ve çıkarlara alet etmeden sürdürmektedir.
Aktif olarak çalışmalarını sürdüren 5 profesyonel haber editörü, 2 Seo/Optimizasyon danışmanı, profesyonel yazılım desteği ve ziyaretçilerin hukuki destek almalarını sağlayacak avukatlarının da bulunduğu çalışma ekibi ile okurlarının aklında takılan her soruyu yanıtlamalarını ve gündemi anlık takip etmelerini sağlayan Sağlık Ağı; sosyal medyada yanıltıcı bilgilerin verilmesini engelleyecek olan Sosyal Medya Yasası’nda bulunan maddelerin tamamına uyum sağlayan, vergi ödemelerini düzenli bir şekilde gerçekleştiren, aktif bir çalışma ofisi ve tam zamanlı çalışanları olan Türkiye’de ki tek sağlık personeli haber sitesidir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Sağlık Ağı internet sitesinde kişisel verilerinizi güvenliği konusunda azami özeni gösterilmektedir.

Sağlık Ağı, haberlerin doğrudan ve tarafsız bir şekilde okurlarına sunumundan ziyade, haber kaynağının cevap ve tekzip hakkına saygı duymaktadır. Hiç kimseyi; ırkı, cinsiyeti, yaşı, sağlığı, bedensel özrü, sosyal düzeyi ve dini inançları nedeniyle kınamadan, aşağılamadan, düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yada incitici yayın yapmadan çalışmalarını kesintisiz sürdüren Sağlık Ağı ilkeli haber anlayışını dün olduğu gibi bugün ve yarın da sürdürecektir.

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat