Gündem

Anestezi Teknikeri Genç Kız Evinde Ölü Bulundu

İstanbul Başakşehir’de  anestezi teknikeri olarak çalışan Berre Cebecioğlu, aynı ilçedeki evinde tek yaşıyordu.

Sözcü’de yer alan habere göre; en son 21 Temmuz’da nöbete giden nişanlı kadın, hastanede işinin bitmesinin ardından Kayabaşı Mahallesi’ndeki evine gitti. Cebecioğlu’nun ailesi Sakarya’da yaşıyordu. Kızlarına ulaşamayınca aile panik yaparak bir yakınlarını aradı. Yardım isteyerek, kızlarının evine bakmasını istedi.

Ailenin yakını olan kişi eve giderek kapı süsüne saklanmış yedek anahtarı aldı. İçeriye girdiğinde Berre Cebecioğlu’nun yatak odasında hareketsiz yattığını gördü. Hemen sağlık ekiplerine bilgi verdi.

Gelen ekipler Cebecioğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Polise bilgi verilmesiyle, ekipler olay yerine sevk edildi.

“Şırıngalar, serum ve ilaç şişeleri”

İlçe polisi ve OYİ (Olay Yeri İnceleme) ekipleri evde ve ceset üzerinde inceleme yaptı. Ceset üzerinde herhangi bir kesici ya da delici yara izi olmadığı belirlendi.

Genç kadının cesedinin yanında şırıngalar, serum ve ilaç şişeleri bulundu. Cebecioğlu’nun cesedi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Şüpheli ölüm olarak değerlendirilen olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Anestezi teknikeri Berre Cebecioğlu’nun kesin ölüm nedeninin Adli Tıp Kurumu uzmanlarınca netleştirileceği belirtildi. Soruşturmanın Adli Tıp Kurumu raporu doğrultusunda yürütüleceği öğrenildi.(Kaynak: Sözcü)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat