3. Sayfa

Aile Sağlığı Merkezine Düzenlenen Silahlı Saldırıda Hemşire Ağır Yaralandı

Karaman’da silahlı saldırı. Bir kişi hemşireyle tartıştıktan sonra silahını çıkarıp yaraladı ardından kendi silahını kullanarak intihar girişiminde bulundu.

Karaman’da yaşanan silahlı saldırıda bir hemşire ağır yaralandı. Cumhuriyet Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’ndaki 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde yaşanan olayda Hüseyin B. (28), buradaki personel hemşire Emine A. (26) ile henüz bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı.

Tartışmanın devamında Hüseyin B, tabancasıyla hemşire Emine A’yı vücudunun birçok yerinden yaraladıktan sonra kendi silahını kullanarak intihar girişiminde bulundu. Saldırıda ağır yaralanan Emine A. ve Hüseyin B, ambulanslar aracılığıyla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Edinilen bilgiler ışığında şüpheli Hüseyin B’nin daha önce de sağlık ocağına geldiği ve hemşire Emine A’ya çeşitli hediyeler vererek arkadaşlık teklif ettiği ancak her seferinde olumsuz yanıtlar aldığı iddia edildi. Polis ekipleri olay yerine gelerek inceleme çalışmaları başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu