3. Sayfa

Acil servisteki Husumetli Ailelerin Kavgasında 1 Polis Yaralandı 4 Kişi Tutuklandı

Şanlıurfa’da bir hastanenin acil servisi önünde aralarında husumetleri bulunan iki aile arasında silahlı kavga yaşandı. Husumetli ailelerin kavgasında 1 polis memuru yaralandı.

Husumetli ailelerin kavgası, çarşamba gecesi Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önünde cereyan etti. Geçmişlerinde aralarında husumeti olan iki aile, hastane bahçesinde rastlaşınca silahlar çekildi. Aileler arasında başlayan sözlü tartışma yerini silahlı kavgaya bıraktı. Kavga anında Muhammed Y. ve Bican Ö. yaralanırken öte yandan silahlardan çıkan mermiler, hastane kantininin camları ile duvarlarına isabet etti. Yaşanan silahlı kavga neticesinde bölgeye polis ekipleri gönderildi. Kavga anında şahıslar polis ekiplerine de saldırıda bulundu.

Kavga eden husumetli ailelerin arasında kalan polis memuru İsmail K. ile muhabir Ömer Şulul yaralandı. Olay sırasında atılan taşlardan birinin polis memuru İsmail K.’ye isabet etmesiyle birlikte yere düştü. Acil servisten çabucak sedye getiren diğer polisler, ekip arkadaşlarını içeri taşıdı. Sonu gelmeyen kavgada şahıslardan biri silahını çıkararak ateşledi. Polis ekipleri de siper alarak silahlarıyla havaya ateş açtı. Yaralanan kişiler hastanede tedavi altına alınırken 15 kişi gözaltına alındı. 4 kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. (Kaynak: İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu