Gündem

3+1 Sözleşmeli Memurlar İçin Osman Kaya’dan Önemli Adım

Genç Sağlık Sendikası ve Kamu Birliği Konfederasyonu Genel Başkanı Osman KAYA kamuda çalışan 3+1 sözleşmeli memurlar için tüm sendikalara önemli bir çağrı gerçekleştirdi.

“3+1’LİLER İÇİN GÖRÜŞÜ FARKETMEKSİZİN TÜM SAĞLIK SENDİKALARINI DAVET EDİYORUM!”

Genel başkan KAYA, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “3+1 sözleşmeli olarak atanan meslektaşlarımızın daha fazla mağduriyet yaşamaması tüm sponsorluğunu üstleneceğimiz bir organizasyona imza atıyoruz! 3+1 sözleşmeli olarak atanan meslektaşlarımızın yaşadığı mağduriyeti en gür sesle dile getirmek adına, ailesinden, eşinden, yavrusundan, annesinden babasından ayrı kalan tüm GENÇLER için!

3+1 SAĞLIK ŞURASINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ. 3-4 Mayıs tarihlerinde Ankara’da gerçekleştireceğimiz. Bu şuraya sendika adı ve 3+1’liler için görüşü fark etmeksizin tüm sağlık sendikalarını davet ediyorum. Gelin, 3+1’liler için sürdürdüğümüz mücadelenin etrafında kenetlenelim!” dedi.

TÜM SENDİKALARA ORTAK ÇAĞRIDA BULUNDU

Kamuda 3+1 sözleşmeli olarak çalışan memurlar için tüm sendikalara ortak çağrıda bulunan Osman KAYA, gün birleşme günüdür dedi. 3+1 sözleşmeli olarak çalışan memurların yaşadığı mağduriyetin altını çizen KAYA, bu noktada sendikalar olarak ismimizi, cismimizi bir kenara bırakıp 3+1 sözleşmeliler için ortak bir mücadelede kenetlenmeliyiz söylemlerinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu