25 Yıllık Cerrah Necati Tan'ın Sır Ölümü

25 Yıllık Cerrah Necati Tan’ın Sır Ölümü

İstanbul’daki evinde tıpkı kendisi gibi doktor olan eşi tarafından ölü bulunan Genel Cerrahi Uzmanı Necati Tan’ın yanı başında bir şırınga bulundu.

55 yaşındaki cerrah Necati Tan’ın Kocaeli Devlet Hastanesi’nde görev yaptığı öğrenildi. İddiaya göre önceki gün eşi onu aradı ama ulaşamadı İstanbul Ataşehir’deki evine geldi. Kapıyı açan Tan’ın eşi korkunç manzarayla karşılaştı. Tan’ın yatak odasında cansız bedenini bulan eşi hemen ekiplere haber verdi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Tan hayata döndürülemedi. Doktor Tan’ın baş ucunda ise bir şırınga bulundu.

Show Haber’in haberine göre, olay yerinde bulunan polis ve savcı, Tan’ın cansız bedeni üzerinde inceleme yaptı, ölümü şüpheli bulundu ve adli tıpa otopsiye gönderildi. Ölüm sebebi otopsi sonrasında ortaya çıkacak. Uzman isimler şimdi şırınganın Tan’ın ölümüyle ilgisi olup olmadığını araştırmaya başladı.

Tabip Odasından açıklama

İstanbul Tabip Odası tarafından yapılan açıklamada Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Necati Tan’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendikleri ifade edildi. Açıklamada şu sözlere yer verildi:

“Değerli meslektaşımızın başta ailesi olmak üzere yakınlarının derin acısını paylaşıyor, tüm hekim camiasına başsağlığı diliyoruz.” (Kaynak: Show Haber)

25 Yıllık Cerrah Necati Tan’ın Sır Ölümü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir