3. Sayfa

25 Senelik Cerrah Necati Tan’ın Gizemli Ölümü

İstanbul’da ikamet ettiği evinde aynı kendisi gibi doktor olan eşi tarafından ölü halde bulunan Genel Cerrahi Uzmanı Necati Tan’ın baş ucunda bir şırıngaya rastlandı.

55 yaşındaki Necati Tan’ın Kocaeli Devlet Hastanesi’nde cerrah olarak görevini sürdürdüğü öğrenildi. İddialar doğrultusunda bir gün evvel eşi onu aradı fakat ulaşamadı. Bunun üzerine İstanbul Ataşehir’deki evine geldi. Kapıyı açan cerrah Necati Tan’ın eşi korkunç manzarayla karşı karşıya geldi. Tan’ın yatak odasında cansız bedeniyle karşılaşan eşi derhal ilgili ekiplere haber verdi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Tan kurtarılamadı. Doktor Tan’ın yanı başında ise bir şırınga olduğu öğrenildi.

Show Haber’in haberine göre, olay yerinde inceleme yapan polis ve savcıya göre, Tan’ın ölümü şüpheli bulundu ve adli tıpa otopsiye gönderildi. Ölüm nedeni otopsinin ardından belli olacak. Uzmanlar olay yerinde bulunan şırınganın cerrah Necati Tan’ın ölümüyle ilgisinin bulunup bulunmadığını araştırmaya başladı.

Tabip Odası açıklama yaptı

İstanbul Tabip Odası tarafından yapılan açıklama doğrultusunda Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Necati Tan’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendikleri bildirildi. Söz konusu açıklamada şu sözler kullanıldı:

“Değerli meslektaşımızın başta ailesi olmak üzere yakınlarının derin acısını paylaşıyor, tüm hekim camiasına başsağlığı diliyoruz.” (Kaynak: Show Haber)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu