Gündem

Aşkta Mutluluğu Yakalayamayan Burçlar! Sizde Olabilirsiniz! Dikkat Edin

Şans ve mutluluk zaman zaman hayatımızı terk edebiliyor. Böyle anları sık sık yaşayan burçlar ise kendilerini mutsuz olarak tanımlıyor. Özellikle aşk hayatında mutluluğu hiç tatmamış olanlar arayışlarını ısrarla sürdürürken kalp kırıklıkları da çok fazla yaşanabiliyor.

Karşılıklı beklentilerin yerini bulmaması ya da bazen gereğinden fazla beklentiye girmek kişileri aşk hayatlarında mutsuzluğa sürükleyebiliyor. Doğru karar verdiğinden emin olmak, eşi ve sevgilisiyle yüksek uyumu yakalamak için aşk hayatının püf noktalarını çözmek çoğu zaman işe yarıyor.

Boğa Burcu

İş odaklı bir hayat planı oluşturmaktan hoşnut olan Boğa genellikle kendi istekleri ile aşk hayatından mutlu olmaktan uzak dururlar. Gerçek aşkı bulduklarında içlerindeki aşık adam veya kadın potansiyelini ortaya çıkarmaktan kaçınmayan Boğa burcu insanı, beklentilerini aşk hayatında gerçekleştiremeyen kişilerdir.

Kolay pes etmeyen özellikleri sayesinde ise aşkı aramaktan hiçbir zaman vazgeçmezler. Uzun vade planları arasına aşkı da her zaman koymaları, hayatın her noktasında aşkın kendileri için vazgeçilmez bir konumda olmasına neden olmaktadır.

aşkta mutluluğu yakalayamayan burçlar! sizde olabilirsiniz! dikkat edin

Yengeç Burcu

Yengeç burcu aşk hayatında deneyimsiz olduğu anlarda, bu tecrübesizliğini çok çabuk belli ettiği için çoğu zaman hüsrana uğrar. Kaybetme korkusunu üst düzeyde yaşaması, partnerine olan davranışlarında sürekli hata yapmalarına yol açabilir. Böylelikle aşkta mutluluğu yakalamayanlar arasında yer almaları da kaçınılmazdır.

Yengeç burcu erkekleri özellikle partnerlerin bağlı olmaktan ve kendilerini güvende hissetmekten mutlu olurlar. Ancak çoğu zaman bu durumun getirdiği patavatsız yönleri, kırıcı olmalarına ve umursamaz tavırlarına neden olabilir. Bu durumu kabullenemeyen partnerin ise ilişkiyi bir anda sonlandırması, aşkta mutluluğun bir anda ellerin arasından kayıp gitmesine neden olmaktadır.

Aslan Burcu

Özgüveni ve lider ruhu ile bilinen aslan burcu, aşk hayatında oldukça uyumlu ve ılımlı bir karaktere dönüşen kişilerdir. Verdiği kadar almaktan hoşlanan Aslan, sevdiğine verdiği huzur ve mutluluğun kat ve kat fazlasını ister.

Aslan burcunun aşk hayatında olumsuzluklarla karşılaşmasındaki en büyük etkenlerden biri aşır özgüven sahibi olması ve dürüstlüğüdür. Aklına geleni düşünmeden ifade etmesi çoğu zaman ilişkilerinde yıpratıcı olmasına neden olabiliyor. Rekabetçi bir kişiliğe sahip olması benzer karakterdeki kişilerle kişilik çatışmasına girmesine ve mutsuz olmasını kaçınılmaz hale getirebilir.

Başak Burcu

Güvenilir ve sadık olmasına karşın aşkta mutluluğu yakalayamayanlar arasında Başak burcu da yer alıyor. Aşırı titiz ve sevdikleri kişiye düşkün bir tavır sergilemeleri olumsuz bir tepkiye neden olabildiği için mutsuzluk onlar için kaçınılmazdır.

Fedakar bir aşık rolüne kolay bürünmeleri bu özelliklerinin suiistimale açık olmasından dolayı mutsuz olmaları mümkündür. Mantıklarını ise aşklarının üzerinde tutmak isteyişleri ve düzen aşığı olmaları ikili ilişkilerinde aradıkları mutluluğu bulamamalarına neden olmaktadır.

aşkta mutluluğu yakalayamayan burçlar! sizde olabilirsiniz! dikkat edin

Akrep Burcu

Tutku ve aşk insanı olan Akreplerin partnerlerinden beklentileri çok yüksektir. Yüksek tuttukları beklentileri çoğu kez hüsrana uğramalarına neden olabiliyor. Kıskanç ve kontrol düşkünü olmaları nedeniyle aşk hayatlarında sık sık çatışma yaşamaları kaçınılmazdır. İç dünyalarında yaşadıkları sık gelgit durumlarını aşk yaşamlarına da yansıtmaları mutsuz ilişkileri de beraberinde getiriyor. Oğlak ve Yengeçler ile büyük ölçüde uyumlu bir çift örneği sergileseler de, karşı tarafın özgüven sahibi olmaları ve ne istediğini bilen tavırları Akrep burcu insanının çekingen bir karaktere bürünmelerine neden olabiliyor.

Akrep burcu aşk ilişkilerinde kendini vazgeçilmez bir konumda görmesi, mütevazilik ve hoşgörü bekleyen karşı tarafın sağlıksız bir ilişki yürütmektense yalnızlığı tercih etmesine neden olabilir. Bu nedenle Akrep burcu gibi yüksek özgüven ve beklenti nedeniyle aşkta mutluluğu bulmakta zorlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat