Sendika

Genç Sağlık Sendikası KKTC Cumhurbaşkanı İle Görüştü

Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman Kaya, Genel Sekreteri Furkan Ali Çiftçioğlu ve yönetim ekibi, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile görüşme gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette, sağlık camiası adına Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilebilecek projelerin görüşüldüğü bilgisi aktarıldı.

genç sağlık sendikası kktc cumhurbaşkanı i̇le görüştü

İşbirliği projeleri gündeme getirildi

Genç Sağlık Sendikası resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla ziyarete ilişkin yapılan açıklamada, “Genç Sağlık Sendikası Genel Merkez Yönetim Kadrosu Bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sn. Ersin Tatar beyefendi ile bir araya geldi. Meslektaşlarımız adına KKTC ile işbirliği içerisinde gerçekleştirebileceğimiz inovasyon projelerimiz hakkında istişarede bulunduk. Değerli Cumhurbaşkanımıza ilgisi, misafirperverliği ve hoş sohbeti için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

genç sağlık sendikası kktc cumhurbaşkanı i̇le görüştü

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Genel Başkan Osman Kaya, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’a teşekkürlerini ileterek, şu ifadelere yer verdi: “KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar ile ülkemizdeki sağlık çalışanlarını da yakından ilgilendiren, güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Genç Sağlık Sendikası olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu