Gündem

Ziraat Bankasından Açıklama Geldi! Emekliler İçin 16 Mayıs Son Tarih

Köklü olan kamu Bankası Ziraat’tan emekliler için bir açıklama geldi. Bankkart sahibi olan müşterileri için 30 Haziran’a kadar yapmış oldukları başvurular sonrası toplamda 200 lira ödenek yapılacağını açıkladı. İşte kazandırmış olan kampanyanın ayrıntıları şu şekilde.

Ziraat Bankası emekli olan müşterilerine özel olarak bir kampanya yaptı. 16 Mayıs 30 Haziran 2022 tarihleri içerisinde Bankkart ile Bankkart anlaşmalı olan market, giyim, optik, sağlık, restoran ve cafe gibi üye olan iş yerlerimizde Bankkart posunda yapılmış olan her 500 TL alışveriş için 50 TL verecek Toplamda ise 200 TL Bankkart lira vereceğini açıkladı. Bu açıklama ile yeni kampanya Bankkart kullanıcılarına duyurulmuş oldu.

Ziraat Bankası’nın Açıklamış Olduğu Kampanyanın Ayrıntıları

Ziraat Bankası internet sitesinden yapmış olduğu açıklama ile şunları ilave etti. Emekli olan müşterilerimize özel bir kampanya olarak 16 Mayıs 30 Haziran 2022 tarihleri içinde geçerli sayılacaktır. Kampanyaya katılım göstermek için Bankkart mobil uygulamasında kampanyaya katıl butonu ile tıklanmalı ya da Kazan yazıp 47 57’ye mesaj gönderilmesi gerekir. Gönderim yapılacak mesaj ücretsizdir.

Bank kartınız ile Bankkart anlaşmalı olan restoran, market, sağlık, cafe ve giyim gibi sektörlerindeki üye iş yerleri için geçerli.  Yapılan kampanya kapsamında Bankkart posundan gerçekleştirmiş olduğunuz her 500 TL ‘ye ulaşmış olan alışverişlere 50 lira toplam olarak 200 TL Bankart lira verilecek.

Yapılacak olan işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye iş yerlerinde Bankkart postundan yapılması gerekir. Sadece e-ticaret hizmeti sunan üye iş yerlerinden gerçekleştirilecek olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bankkart Alışverişleri İle Bonus Kazan

Harcama miktarı için Bankartın kredi kartı ve Bankartı ile gerçekleştirilmiş olan işlemler kampanya kapsamında dikkate alınacaktır. Mevcut olan kampanya kapsamında Bankart lira verilecek işlemler peşin olarak ya da taksitli bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Uygulanmış olan bu kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 200 lira Bankkart lirası kazanma fırsatı vardır. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart ücretsiz ürünler ile yapılmış olan işlemler kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanyaya katılımı sadece asıl kart sahibi olan müşteriler gerçekleştirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat