Gündem

Yasak Elma’nın Yıldızı Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan’dan Ayrıldı! Bu Hamle Çok Konuşulur

Bazen de eski oyuncular ayrılıp kadroya yeniden katıldı. Bu değişiklikler sırasında bir dönem Nesrin Cavadzade ve Alkan çifti de bir araya geldi ve aralarında doludizgin bir aşk başladı. Hatta ailelerin tanıştığı ve çiftin nişanlandığı haberleri de geldi. Ancak yaşanan son gelişme çiftin ayrılıp ayrılmadığı sorularını akla getirdi.

 

Sosyal Medya Paylaşımları

 

Artık ünlü çiftlerin ayrılık ya da bir araya gelme haberlerini sosyal medyadan takip etmek mümkün. Cavadzade ve Alkan çiftinin en son görüntüleri ise Alkan’ın doğum günü olan 8 Aralık tarihine aitti. Paylaşılan fotoğrafta Alkan oldukça şık bir takım elbise giymiş ve papyon takmış, Cavadzade ise beyaz elbisesi ile göz dolduruyordu. Hatta çoğu kişi fotoğrafa adeta bir nikâh provası olarak bakmıştı. Ancak son paylaşımlar ya da aslında son olarak Gökhan Alkan tarafından yapılan hamle durumun değiştiğini gösteriyor olabilir.

1 70

Takipten Çıktılar

 

Gökhan Alkan son olarak sosyal medya hesabındaki resimleri kaldırmış ve de Nesrin Cavadzade’yi takip etmeyi bırakmıştı. Bir süre sonra aynı hamle Cavadzade tarafından da yapıldı. Durum böyle olunca da çiftin ayrıldığı yorumları gelmeye başladı. Aslında halen net bir açıklama yapılmadı ancak genel görüş bu yönde.

2 23

Sormayın Artık

 

Aslında bir türlü belirlenemeyen nikâh tarihi ve diğer sorular bu çift hakkında ayrılma emareleri olarak belirmişti. Hatta bundan bir ya da iki ay öncesinde Nesrin Cavadzade bir kafede otururken Alkan’la ne zaman evelenecekleri sorusuna biraz sitem etmişti. Güzel oyuncu annesinin bile bu soruyu bu kadar sormadığını ve artık gazetecilerden de duymak istemediğini söylemişti. Son yaptığı açıklamada Cavadzade evlilik işlerinin kısmet olduğunu ve kesin bir tarih belirlemediklerini de eklemişti. Daha önce de ara sıra ayrılma dedikodusu çıksa da çift yeniden bir araya gelmeyi başardı. Ancak bu sefer ayrılık ve takipten çıkma durumlarının ne kadar süreceği henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat