Gündem

Vahide Perçin’ den Hayranlarına Müjdeli Haber! Bir Zamanlar Çukurova İzleyicileri Bayram Yapacak

Ekranlara ilk geldiği günden beri çok sevilen Vahide Perçin deneyimli bir tiyatro oyuncusudur. İlk kez bir İstanbul Masalı dizisinde izlediğimiz oyuncu seyircilerin çok beğendiği bir isim. Annem ve Kızım gibi dizileri de çok beğenilmişti. Ancak en son akıllarda kaldığı rol, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde oynadığı Hünkâr Yaman karakteri. Çok başarılı bir şekilde devam eden ve reytingini hep koruyan Bir Zamanlar Çukurova’da seyircilerin gönlünde taht kurmuş bir dizi oldu. Diziden ayrılana kadar en çok sevilen karakterlerden birisi de Hünkâr Yaman’dı. Hayranları Vahide Perçin’in yeniden ne zaman ekranlarda göreceğini çok merak ederken ünlü oyuncudan bir haber geldi.

 

Yeni Dizi Geliyor

 

Yeni sezonda Vahide Perçin’i yine ATV ekranlarında yayınlanacak olan bir diziyle izleyebiliriz. Hakime Hanım dizisinin başrolünde Vahide Perçin rol alacak. Oyuncunun hayranları ve Bir Zamanlar Çukurova’da izleyicileri bu haberi duyunca çok mutlu oldu. Hakime Hanım dizisinin diğer oyuncuları da duyulmaya başlandı. Oyuncuların ismi geldikçe izleyicilerin heyecanı daha da katlanacak.

1 44

Çünkü uzun zamandır ekranlarda görülmeyen başarılı tiyatrocu Cem Davran da bu dizide başrol oynayacak. Cem Davran ve Vahide Perçin’in karı koca rolünde yer alacağı dizide Perçin’in kızını da Feyza Sevil Güngör canlandıracak. Yusuf Çin, Kaan Yıldırım ve Cem Sürgit de dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler arasında. Son olarak Hayaller ve hayatlar dizisinde başrolde izlediğimiz Yusuf Çim, Hakime Hanım dizisinde Vahide Perçin’in oğlu rolünde yer alıyor.

 

Hakime Hanım Konusu

 

Ünlü yazar Ayfer Tunç’un kaleme aldığı senaryosuyla Hakime Hanım yeni sezonun favorilerinden birisi olmaya aday. Başarılı bir hakime hanım ve hayatının anlatılacağı dizide Vahide Perçin hakime Güzide’ye hayat verecek. Adliyede geçen ve hukuk konulu diziler son dönemde gündemde. Bu dizilere yeni ve iddialı bir tanesi daha ekleniyor. Güçlü ve kararlı kadınlar bu tür dizilerde başrolde oynayan karakterler olarak öne çıkıyor. Bugüne kadar her zaman güçlü kadınlara hayat veren Vahide Perçin’in de bu dizide yeniden parlayacağı tahmin ediliyor. Dizinin yönetmeni ise Emre Ayberk olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat