Gündem

Türk Dizilerinden Bir Başarı Daha! Maraşlı Bir Ülkede Daha Yayınlanıyor! Burak Deniz Çok Mutlu

Bir zamanlar ATV ekranlarında fırtınalar estiren Maraşlı dizisi dış ülkelerde de izlenmeye başlandı. Alina Boz ve Burak Denizin kariyerinde dönüm noktası olan popüler dizi Maraşlı bir ülkede daha yayınlanmaya başladı. Heyecan ve macera dolu içerikleri ile dikkat çeken Maraşlı dizisi bir ülke de yayınlanıyor.

 

İki ünlü ismin rol aldığı dizi ATV ekranlarında da başarılı sonuçlar elde etmişti. Dizi hakkında ortaya çıkan bir haberde dış ülkelerin birinde de dizinin yayınlandığı belirlendi. Maraşlı dizisi zengin bir içeriğe sahip olması sebebiyle ATV ekranlarında büyük bir başarı yakalamıştı. Son dakika gelişmesine göre dizinin bir ülke de daha yayında olduğu belirtildi.

 

Alina Boz ve Burak Deniz’in Büyük Başarısı

 

Ünlü oyuncular arasında yer alan Alina Boz ve Burak Denizin kariyerinde sıçrama yaşamalarına neden olan Maraşlı dizisi ile ilgili çok güzel bir haber ortaya çıktı. Ortaya çıkan haberle birlikte Maraşlı dizisinin bir ülkede yayınlandığı belirlendi. ATV ekranlarında yayınlandığı dönemde de büyük bir çıkış yakalayan dizi ikilinin başarısını da kanıtlamış oldu.

1 38

Bu gelişme karşısında yapımcılar sosyal medya üzerinden ikiliye tebrik mesajları iletti. Ancak dizi ilerleyen bölümlerde istenilen sonuca ulaşamayınca final kararı aldı. Hikayesi iyi bir şekilde hazırlanan dizide ise Alina Boz ve Burak Deniz rol aldı. Başarılı isimler ise bu dizi sayesinde çıkışa geçti.

 

Maraşlı Dizisi Dünyaya Açılıyor

 

ATV ekranlarında bir döneme damgasını vuran Maraşlı dizisi Güney Amerika ülkesinde de yayınlanmaya başladı. Alina Boz ve Burak Denizin başrollerini paylaştığı Maraşlı dizisinin dünyaya açıldığı öğrenildi.  Dizinin bir Güney Amerika ülkesinde yayınlandığı duyuldu. Söz konusu dizi Güney Amerika ülkelerine bağlı olan bir kanalda yayınlanmaya başladı.

2

Dizinin ise bu ülkede ses getirmesi bekleniyor. ATV ekranlarında kısa bir ömür geçiren dizi şimdilerde bir Amerika ülkesinde daha gösterime girecek. Alina Boz ve Burak Denizin başrollerinde yer aldığı Maraşlı dizisi bu sayede ise bir ilke imza atmış olacak. Maraşlı dizisi Güney Amerika ülkesinde ilerleyen günlerde gösterime girerek izleyicilerle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat