Gündem

Sağlıkta Şiddet Devam Ediyor; Doktor ve Güvenlik Personelini Darp Ettiler!

Sağlıkta şiddetinin son bulmadığı yeni olayda dün akşam saatlerinde evinde rahatsızlanan hasta baba E.T.‘yi oğulları E.T. ve O.T. acil şekilde Ferizli Devlet Hastanesi‘ne getirdiler. Hastanenin acil bölümünden giriş yapan hasta ve hasta yakınları aradan bir müddet zaman geçtikten sonra Acil’de görevli doktor personeli E.C.’yi sözlü taciz ederek söylemlerde bulundular.

Doktor’un Odasına Kapıyı Tekmeleyerek Girdiler, Güvenlik Personeli Ayırmaya Çalıştı

Alınan bilgiler neticesinde doktor personelinin geldiğinde kendilerine müdahalede bulunacağını belirtmesinden tatmin olmayan iki kardeş doktorun odasına tekme ile girerek doktor E.C.‘yi darbettiler. İki kardeşten birisi doktoru darp ederken diğer kardeş ise arbedeyi ayırmaya çalışan güvenlik personeli S.B.‘ye saldırılarda bulundu.

Hasta yakınlarının ve verilen “Beyaz” kod ile olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi ile arbede son bulurken, kardeşlerden biri gözaltına alındı, diğeri ise polis gelmeden önce hastaneden hızlı bir şekilde kaçtığı belirtildi. Polis olay sonrasında olaya ilişkin inceleme başlattı. (Kaynak: Medyabar)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat