Gündem

Sağlık Turizm Fuarı 19-20 Ocak’ta Antalya’da Gerçekleştirilecek

Sağlık Turizm Fuarı’nın organizasyonunu üstlenen firmanın Satış Müdürü Selda Kuzu, yapmış olduğu açıklama doğrultusunda, Belek Turizm Merkezi’nde bulunan bir otelde gerçekleştirilecek fuara, Rusya, Orta Asya, Arap ve Avrupa ülkelerinden yaklaşık 300 kişinin katılım göstereceğini söyledi.

Sağlık ve medikal turizm hizmetlerinde kullanılan ürünleri ve hizmetleri yabancı alıcılara sunmak ve bu süreçleri kurumsallaştırma düşüncesinde olduklarını belirten Kuzu, “Fuarda, yabancı alıcılarla prestijli hastaneler, diş klinikleri, tüp bebek klinikleri, saç ekim merkezleri, lüks oteller, estetik merkezleri, tanı merkezleri, laboratuvarlar, termal turizm merkezleri ve sağlık turizmi firmaları arasında yüz yüze görüşmeler yapılacak.” sözlerini kullandı.

Sağlık Turizm Fuarı’nda katılan kişilerin, kurumlarını tanıtma fırsatı bularak, uzun vadeli ortaklık kurma olanağına sahip olacaklarını ekleyen Kuzu, sağlık turizminin daha da gelişmesine fayda sağlayacaklarını açıkladı.

Kuzu, tıbbi hizmetler ve sağlık teknolojileri, yönetim ve eğitim hizmetleri talebinde bulunan yabancı hastane yatırımcılarını da sağlık kurumlarının temsilcileriyle bir araya getirerek iş imkanları sağlamayı istediklerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu