Sendika

Sağlık-Sen Elazığ Şubesi’nde Selçuk Kılıç Güven Tazeledi

Sağlık-Sen Elazığ Şubesi’nin 6. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut Şube Başkanı Selçuk Kılıç, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Sağlık-Sen Elazığ Şube Başkanı Selçuk Kılıç Türkiye’de Memur-Sen’in önemine değinerek delegelerin desteklerine talip olduklarını söyledi. Başkan Kılıç, “Bugün bir demokrasi şölenine tanık oluyoruz. Şubemizin 6. Olağan genel kurul toplantısını yapıyoruz. Biz ekibimiz ile üyelerimizin desteklerine talibiz. Delege arkadaşlarımın bana ve ekibime vereceği desteği Allah’ın iziyle boş çıkarmayacağız. El birliği, gönül birliği ve kardeşlik birliği ile mücadeleye devam edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kaldığımız yerden sizlere hizmet etmek bizim için bir şereftir” dedi.

Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi sağlık çalışanlarını pandemi sürecindeki mücadelelerinden dolayı takdir ederken, gündemine sağlıkta şiddete yer verdi. Bahşi, “Toplum olarak biz size ne kadar değer verebildik? Hala sağlık çalışanlarına genel merkezimiz sendikamız, genel başkan yardımcılarımız, genel başkanımız mücadele veriyor. Biz sağlık çalışanını korumakla uğraşıyoruz. Hergün bir sağlık çalışanımız şiddete maruz kalıyor” dedi.

Konuşmaların ardından Sağlık-Sen Elazığ Şubesi 6. Olağan Genel Kurulunda yapılan seçimde 85 oy ile başkanlığa yeniden Selçuk Kılıç getirildi. Diğer aday Ahmet Özdemir ise 71 oy aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat