Gündem

Pedalların Yerini Karıştırdı, Eczaneye Daldı

Olay, bugün Küçükçekmece Atakent Atatürk caddesi üzerinde bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Kadın sürücü, arabasına bindikten sonra gaz ile fren pedallarını karıştırdı. Sarı park demirini hızlıca aşarak içerisinde insanların bulunduğu nöbetçi eczanenin içine dalan araç, eczane içerisindeki ilaçları dükkanın her yerine dağıtarak durabildi.

Eczane çalışanının hafif yaralandığı olayda, eczanenin kapısı ve kapı önünde bulunan bankolar spor arabayı yavaşlattı. Çok büyük korku yaşayan vatandaşlar can havliyle kaza yerinden kaçtı. Onur Esin, “Ben olay olduktan yaklaşık 5 dakika sonra geldim. Geldiğimde etraf kalabalıktı, içeride çalışan arkadaşların birinin kafasına bir şey düşmüştü. Buzlu su koymuştu kafasına. Sanırım pedalları karıştırmış fren yerine gaza basılmış, sürücü de içeri girmişti. Eczane açıkmış, bugün Pazar nöbetçiymiş bugün içeride bütün çalışanlar bulunuyormuş. Onlar da bayağı korkmuşlardı” dedi.

Araba Eczaneye Daldı

Kazada araçta ve eczanede maddi hasar meydana geldi. Aracın çekilmesinin ardından, eczanenin nöbetçi olarak görevine devam etmesi için çalışanlar tarafından büyük çaba sarf edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat