Gündem

Oğlum Dizisi Final Yolunda! Final Nedeni İse Oldukça Şaşırtıcı!

Oğlum dizisi izleyicileri yeni bölümün fragmanıyla birlikte şaşkınlığa uğradı. Çünkü fragman “final” yazısıyla birlikte ekranlara geldi. Dizinin final yapacağı henüz belli değilken alınan bu yeni karar diziyi takip edenleri üzecek gibi görünüyor. Konusu ve kadrosuyla çok ilgi çekici bir dizi olan Oğlum ‘un reytinglerdeki düşüş nedeniyle final kararı aldığı tahmin ediliyor. Oyunculardan da henüz bir açıklama gelmedi ancak oğlum dizisi final bölümüyle ekranlara geldikten sonra sona erecek.

 

Oğlum Dizisinin Konusu

 

Oğlum dizisi farklı konusuyla ilgi çekmişti. İki ailenin ve iki çocuğun hikâyesinin birbirine girdiği bu dizideki olaylar da ilginç bir şekilde ilerliyordu. Son bölümle birlikte Kaan’ın katili ortaya çıkacak ve merak edilen bütün sorular yanıtını bulacak gibi görünüyor. Bir gün Melike ve İlyas çiftinin oğlu Kaan okul çıkışını annesinin gecikmesi sonucunda gördüğü bir kirpinin peşinden gider ve kaybolur. Annesi o gün ilk maaşını almanın heyecanıyla vitrinlere bakarken Kaan’ı almakta gecikmiştir.

 

Kaan kirpinin peşinden giderken kendisini bir parkta bulur ve Efe’yle karşılaşır. Bu parkta her ne yaşandıysa Kaan’ın hayatı sona eriyor. Ailesi onun cenazesini gömdükten sonra da zor zamanlar geçiriyor. Kaan’ın babası İlyas da oğlunun intikamını almaya söz veriyor. Ancak olaylar öyle bir hal alıyor ki katil diye henüz küçük yaştaki Efe karşısına çıkıyor. Efe bilgisayar oyunları bağımlısı bir çocuk ve sosyal ilişkiler konusunda zorlanıyor.

 

Katil Kim?

 

Dizinin ilk bölümünden on beşinci bölümüne kadar izleyiciler katilin Efe olduğunu ve bir çocuğun cinayetten suçlanıp suçlanamayacağını sorguluyordu. Ancak dizinin final bölümünde olaylar bambaşka bir yöne doğru kaydı. Efe katil olmadığını ve Kaan’ı öldürmediğini söyledi. Melahat karakterinin katil olduğunu öğrenen seyirciler de şok oldu.

 

Nihal Yalçın, Feyyaz Duman, Songül Öden, Timur Acar, Metehan Parıltı, Canan Ergüder, Serhat Teoman ve Ali Seçkiner Alıcı’nın başrollerinde yer aldığı Oğlum dizisi farklı bir dram vaadiyle yola çıkmıştı. Çocukların yaşantısına ve hislerine dair bir sorgulama yapan dizide aileler ve çocukların ilişkisi de sorgulanmış ve ilgi çekmişti. Ancak dizi düşük reytingler nedeniyle ekranlara veda ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat