Gündem

Nilsu Yılmaz ve Berk Ali Çatal Hala Görüşüyor! Kardeşlerim Dizisinden Ayrıldı! Ama Görüşmeye Devam Ediyor

Son dönemin beğenilen genç oyuncularından birisi de Nilsu Yılmaz. Kendisi 2013 yılından beri çeşitli dizilerde rol aldı. Ama asıl çıkışını Payitaht Abdülhamid dizisinde canlandırdığı Dilruba ile yaptı. Bu rolle tanındıktan sonra Kırmızı Oda’da Melek karakterine hayat verdi. Bu rolle daha da ünlü bir oyuncu oldu. En son rol aldığı dizi olan Kardeşlerim dizisinde de Cemile karakterini canlandırdı. Aynı dizi de birlikte rol aldığı Berk Ali Çatal da Tolga karakterini canlandırıyordu. İkili seyircilerin beğendiği bir dizi çifti olmuştu. Ancak 25 bölüm sonra Nilsu Yılmaz rol gereği diziden ayrıldı.

 

Görüşmeye Devam

 

Sosyal medyada yapılan bir paylaşımda Berk Ali Çatal ve Nilsu Yılmaz’ın birlikte bir konsere gittiği anlaşıldı. İkili arasında daha önce de aşk dedikoduları çıkmıştı. Ancak çift bunu hiç doğrulamadı. Nilsu Yılmaz rolü bitse de Kardeşlerim’ deki rol arkadaşı ile görüşmeye devam ediyor. Hatta kendisi ile yapılan bir röportajda Kardeşlerim dizisinde görüştüğü arkadaşlarının olduğunu söyledi. Berk’in de onlardan birisi olduğunu ancak aralarında bir aşk ilişkisi olmadığını da vurguladı. Farklı hikâyesi ile dikkat çeken Kardeşlerim dizisi Yılmaz’ın daha çok akıllarda kalmasını da sağladı. Anlaşılan o ki bu dizi aynı zamanda kendisine yakın arkadaşlar da kazandırmış.

1 26

Nilsu Yılmaz Kimdir?

 

Genç ve güzel oyuncu Nilsu Yılmaz, Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunu. Lisans eğitimini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış. Oyuncunun ilk rol aldığı diziler Davetsiz Misafir ve 20 Dakika dizileri. Daha sonra ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol aldı. Rol aldığı sinema filmlerinden birisi de Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi.

2 10

Diğer sinem filmi de yeni çekilen UFO filmidir. Kendisinin çok daha fazla ün kazanmasını sağlayan iki dizisi de Payitaht Abdülhamid ve Kırmızı Oda. Kardeşlerim ve Kusursuz Kiracı da en son rol aldığı diziler arasında. Özel hayatıyla çok gündeme gelmeyen oyuncunun aşk hayatı hakkında fazla bilgi yok. Berk Ali Çatal ise kardeşlerim dizisinde sonra görüşmeye devam ettiği arkadaşlarından birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat