Gündem

Mustafa Sarıgül Sağlık Grubu Yeni Yıl Davetine Katıldı

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Tanfer Sağlık Grubu’nun düzenlemiş olduğu 41. geleneksel yeni yıl davetinde ünlü isimlerle bir araya geldi.

Şef Berk İlter’in geceye özel olarak hazırlamış olduğu enfes lezzetler eşliğinde gerçekleştirilen geceye, ayrıca Gülnur ve Osman Kamaşık, Yasemin Bozkurt, Zeynep Mansur, Uğur Batur, Canan Göztepe, Arzu Kunt, Sinem Yıldırım, Zeynep Kasımlıoğlu, Ebru-Salim Kain, Ayşegül Kayabay, Banu Gökyar, Işık Durak, Faika Kozakçıoğlu, Nil ve Zafer Özsoy, Miray Yeşil, Ceren Bahadır Hatipoğlu, Özlem Ada, Sema Çelebi, Beyza Akıncı Kaplan, Nil Uzun, Melike Külahçı, Ebru Nuroğlu, Elvan Gaye Elvan gibi ünlü isimler de katılım gösterdi.

Tanfer Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nihat Tanfer yapmış olduğu açıklamada, ”Türkiye çok zor günlerden geçti, halende geçmekte. Özellikle pandemi sonrasında ülkemizin yaşamış olduğu ekonomik ve bölgesel krizler nedeniyle bütün gruplar zor günleri yaşadılar. Biz o günlerin artık bittiğine inanıyoruz. Bundan sonra 2023’ün gerek ülkemiz gerekse grubumuz adına çok daha başarılara açık olduğuna inanıyor ve güveniyoruz. Böyle olacağını da göstergeler açık ve net olarak bize gösteriyor. Bu bakımdan yakın bir gelecekte gerek ülkenin gerekse bizim Tanfer Sağlık Grubu’nun çok daha farklı projelere imza atacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu