Sağlık MakaleleriGündem

Milletvekili Karahocagil, Sağlık Alanında Yapılan Çalışmalara Dair Açıklama Yaptı

Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, Meclis’te gerçekleştirdiği basın toplantısında, 2023 yılının Türkiye için hayırlı olması dileklerinde bulunarak, sağlık alanında yapılan çalışmalardan bahsetti. “Herkesin sağlık hakkının korunduğu, kaliteli sağlık hizmetine kolayca erişebildiği bir sağlık sistemi kurduk.” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Mustafa Levent, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, 2023 yılının Türkiye için hayırlı olması dileklerini ileterek, sağlık alanında yapılan çalışmalara dair bilgi verdi.

Türkiye’nin global boyuttaki sağlık alanı çalışmalarının takdir etmeye değer olduğunu belirten Karahocagil, “Herkesin sağlık hakkının korunduğu, kaliteli sağlık hizmetine kolayca erişebildiği bir sağlık sistemi kurduk.” şeklinde konuştu.

Sağlıkta dijitalleşme çerçevesinde Türkiye’nin pek çok ülkeye oranla ileri bir seviyeye ulaştığını vurgulayarak, “Her kademedeki sağlık emekçilerimize, emek, ilgi, özveri ve fedakarlıklarından dolayı teşekkür ederim. İyi ki varsınız.” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu