featured
DOÇ. DR. ALİ DOĞUKAN ANGIN, KADINLARIN JİNEKOLOJİ İLE İLGİLİ OLAN RAHATSIZLIKLARINI YENİ YENİ DİLE GETİREBİLDİKLERİNİ VE BUNUN BİR ÇARESİ OLUP OLMADIĞINI YENİ YENİ ARAŞTIRMAYA BAŞLADIKLARINI SÖYLEDİ. (İHA/İSTANBUL-İHA) Özellikle son zamanlarda artan jinekolojik rahatsızlıkların giderilmesi hususunda uzmanlar mutlaka ehil kişilere danışılması gerektiği konusunda kadınları uyarıyor.

Jinekolojik Hastalıklarda Uzmanına Danışmalı

 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Doç. Dr. Ali Doğukan Angın, kadınların jinekolojik rahatsızlıklarını ancak son zamanlarda ifade edebildiklerini ve buna bir çözüm olup olmadığını araştırmaya yeni başladıklarını söylüyor. Dr. Angın, “Bir çok hastamızdan yıllardır benim böyle bir rahatsızlığım vardı. Fakat bunun bir tedavisi olduğunu bilmiyordum” cümlesini sık sık duyduklarına dikkat çekti.

 

 

aw640818 03

 

 

En sık söylenen hastalıkları açıkladı

 

Angın, “Yağlı ve şişkin bölgeler, idrar kaçırma ve genital siğiller olarak sıralayabiliriz. Tedaviler doğru teknikle doğru zamanda doğru kişiye uygulandığında pek çok alanda olumlu katkı sağlar” şeklinde konuştu.

 

Dr. Angın, “Huzurlu insan, mutlu bir evlilik ve aile yaşantısı için sloganıyla halkımıza yardımcı olmak, sorulara bilimsel yanıtlar vermek için azami çaba gösteriyoruz” dedi.

Jinekolojik Hastalıklarda Uzmanına Danışmalı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir