Gündem

Hüseyin Yayman Projelerle Göz Dolduruyor

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman memleketine kazandırdığı nice proje ve yatırımın yanı sıra katıldığı pek çok canlı yayında sağlık çalışanlarının ve kamu personellerinin sorunlarını gündeme getiriyor. Geniş perspektifte bugüne kadar çözüme kavuşan ve yakın zamanda çözüme kavuşması beklenen kamu personellerinin yaşadığı sorunlarda çözüm önerileriyle ile katkıda bulunan Yayman, takdirleri toplamaya devam ediyor

hüseyin yayman

İçme Suyu, Hayattır.

Yayman, bu hafta gerçekleştirdiği yoğun saha mesaisine memleketinde içme suyuna erişmekte güçlü çeken ilçelerde sahaya indi. Cumhurbaşkanımı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda Hatay’ın pek çok farklı noktasında içme suyunun altyapısına yönelik girişimlerin bulunduğunu belirten Yayman, ”Su, Hayattır.” dedi.

Hatay’ı Tanıyan ve Tanıtan Bir Vekil

Öte yandan yaptığı paylaşımlarda devamlı olarak memleketinin güzelliklerinden bahseden Yayman, Hatay’ın tanımı ve tanıtımı minvalinde büyük emek sarf ediyor. Meclis çalışmalarının yanı sıra memleketinde olduğu günleri memleketin sorunlarına ayıran Hüseyin Yayman’ın çok yakında 3600 ek gösterge kazanımını sağlık çalışanları açısından yorumlaması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu