Gündem

Hayatını Kaybeden Röntgen Teknisyeni Gözyaşları İle Uğurlandı

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 10 yıldır röntgen teknisyeni olarak görev yapan 2 çocuk annesi Emel Enseli Ergün (42) için mesai arkadaşları, hastane önündeki törende gözyaşı döktü. Emel Enseli 2 yıl önce kalp krizi geçirdi. Görev yaptığı hastanenin yoğun bakım servisinde uzun zamandır tedavi gören Emel Enseli Ergün, bu süreçte yatağa mahkum kaldı.

Röntgen Teknisyeni Emel Enseli Ergün İçin Tören Düzenlendi

Evinde hayata veda eden Emel Enseli Ergün için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde sevdikleri tarafından tören düzenlendi. Törene Başhekim Prof. Dr. Ersin Köksal ve sağlık çalışanları ile Ergün ailesi ve yakınları katıldı.

Başhekim Prof. Dr. Ersin Köksal, “Bugün burada çok kıymetli mesai arkadaşımızı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hepimiz Allah’ın bize verdiği ömrü yaşayıp dünyadan göçeceğiz. Allah mekanını cennet etsin. Çok üzgünüz. Genç yaşta uğurlamak hepimize ağır geliyor, hepimizi çok üzüyor. Geride kalan yakınlarını, arkadaşlarına sabırlar diliyorum” dedi.

Mesai arkadaşları Emel Enseli Ergün için gözyaşı döktüler. Tören, yapılan duanın ardından sona erdi. Emel Enseli Ergün’ün Büyük Cami’de kılınacak cenaze namazının ardından Derecik Mezarlığında toprağa verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat