Gündem

Hastane Yöneticisi Sokak Ortasında Öldürüldü

Sancaktepe’de dün sabah 06.30 civarlarında yaşanan olayda, özel bir hastanede idari yöneticilik görevini sürdüren 37 yaşındaki Mehmet Işık, sabah erken vakitlerde işe gitmek amacıyla evinden çıktı.

Hastane Yöneticisi Işık’a 8 El Ateş Edildi

Işık, servis aracına gittiği esnada sokak üzerinde pusu kurarak bekleyen ve henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından başından ve sırtından vurularak öldürüldü. Katil zanlısı şahıs tabancasıyla Mehmet Işık’a 8 el ateş edip aniden olay yerinden kayboldu.

Silah seslerinden ötürü mahalle sakinleri durumu ilgili ekiplere bildirdi. Olay yerine polis ve ambulans ekipleri intikal etti. Sağlık ekipleri kafasından ve sırtından vurulan Mehmet Işık’ın olay esnasında yaşamını yitirdiğini tespit etti. Mehmet Işık’ın cenazesi olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması sonunda Adli Tıp Kurumu Morguna götürülürken polis ekipleri kaçak katil zanlısını yakalama çalışması başlattı.

“ÇOK İYİ BİR İNSANDI”

Olayın ardından konuşan Mehmet Işık’ın iş arkadaşı Çetin Aykut, “Mehmet Bey çok iyi bir insandı. Beni iş yerine sokan kişiydi. Sabah erken saatlerde evden çıktım servise doğru gittim, o da arkamdan geliyordu. Sonra Mehmet Bey’i vurdular dediler. Ben zaten servise binerken silah seslerini duymuştum ama havaya ateş ettiklerini zannettim. Sonra ben olay yerine gittim, Mehmet Bey çoktan vefat etmişti” sözlerini kullandı. (Kaynak: İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Avukat